אבא שאול: הורים ותינוק נפגעו בשריפה שפרצה בדירתם

יוסי לוז
י"ג אדר ה'תשפ"א 25/02/21
זוג הורים ותינוק חולצו בשעות הערב אמש מדירתם בשכונת חפציבה בעיר, בעקבות שריפה שפרצה במקום • כוחות כבאות והצלה שהגיעו למקום חילצו את בני הבית שנפגעו מהשריפה והעניקו להם טיפול רפואי ראשוני,, תוך השתלטות על מקור האש ופינויים לבית החולים להמשך טיפול
צילום: דוברות צוות הצלה
צילום: דוברות צוות הצלה

בשעות הערב אמש, יום רביעי, הוזעקו כוחות כבאות והצלה לרחוב אבא שאול שבשכונת קנה בושם – חפציבה בעיר, בעקבות דיווח על שריפה שפרצה בתוך דירת מגורים. כוחות החירום שהגיעו למקום חילצו את בני הבית והגישו לה סיוע ראשוני, תוך השתלטות על מקור האש.

מתנדבי 'צוות הצלה', ראובן אייזנבאך ושמעון ליברמן, סיפרו: "בהגיענו למקום, נמצאה דירה שעלתה בלהבות, יחד עם צוות של כב"ה חילצנו את ההורים ובנם הפעוט בן השנה והענקנו להם סיוע רפואי ראשוני. הנפגעים הועברו לאמבולנסים של מד"א שמפנים אותם להמשך טיפול רפואי בביה"ח, כשהם סובלים משאיפת עשן ומצבם יציב".

מדוברות 'איחוד הצלה' נמסר, כי "חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף בית שמש העניקו לנפגעים סיוע ראשוני בשטח, כשלאחר מכן הם פונו להמשך טיפול בבית החולים. המתנדבים צחי בוחבוט, אופיר יצחק, יעקב יונגרייס ועוד שטיפלו באירוע פעלו בזריזות וסייעו לצוות הכיבוי בפינוי הדיירים מהבניין ובכך מנעו נפגעים נוספים".

זירת האירוע | צילום: דוברות איחוד הצלה וצוות הצלה

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.