אבוטבול במופע שואו פוליטי הבוקר

יהונתן מאיר
כ"ז אדר א' ה'תשע"ט 04/03/19
מועמד ש"ס לכנסת הרב משה אבוטבול בפאנל מול מאות תלמידים בתיכון בבת ים "כשאתה מצביע שס זה מבצע הכל כלול שומרים על מדינה יהודית וגם על שלטון הימין" מחיאות כפיים בקהל המאזינים. שעה קלה לאחר מכן העיתונאית רינה מצליח ברדיו גלי צה"ל ניתקה לו את קו הטלפון בעיצומו של ריאיון אמוציונלי
אבוטבול בפאנל
אבוטבול בפאנל
אבוטבול בהרצאתו

מעט מדברי ראש העיר לשעבר הרב משה אבוטבול בפאנל: בעוד שבמרץ מדברים על תקווה ולפיד על אהבה וסיסמאות דומים בשס אריה דרעי כשר הפנים והפריפריה שפך מיליונים לשכבות החלשות בפריפריה וברשויות. דרעי הגדיל את תקציבי החיילים, גם אני הקמתי את בית יד לבנים בבית שמש.

"כשאתה מצביע ש"ס זה מבצע הכל כלול, שומרים על מדינה יהודית וגם על שלטון הימין" אמר אבוטבול "השבת במרחב הציבורי חייבת להשמר אמר את זה מנחם בגין ולפניו דיזנגוף ראש העיר תל אביב".

הקהל קטע את דבריו במחיאות כפיים קצובות.  בסיום הפאנל אמר עוד אבוטבול לתלמידים: "אם תרצו עוד לשמוע ממני תצביעו ש"ס אז גם אני מס' 9 אנאם לכם בכנסת כעת יש לנו רק 7 מחכים לכם".

שעה קלה לאחר מכן משה אבוטבול בראיון סוער לרינה מצליח ב׳גל״צ׳ - ״גנץ לא יוכל בחיים להתקרב להישגים שהוביל נתניהו יחד עם הציבור החרדי. אנחנו נתמוך רק בנתניהו גם אם זה לא מוצא חן בעיני כמה עיתונאים. תנשמו עמוק ותשלימו עם המצב: נתניהו רה״מ הבא וש״ס תהיה חזקה לצדו. כמה ש״ס חזקה? ראינו במוניציפאלי״. רגע הניתוק בשידור חי היה כי אבוטבול אמר בשולי הדברים לרינה מצליח: ״כולם יודעים לאיזה צד של המפה הפוליטית את שייכת. לפחות בשידור תסתירי קצת״. מצליח כעסה וניתקה את אבוטבול.

 

רבינא בטוויטר על הורדת אבוטבול מהשידור ב׳גל״צ׳ - כך נראית סתימת פיות: 5 דקות לא נתנה לו להשחיל מילה. את הריאיון עם משה אבוטבול, ניתקה רינה מצליח בהערה משלה: "אדם שהפסיד את הבחירות לאחר שהיה ראש עיר כושל"

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.