אופן הטיפול: מרכז גישור ודיאלוג

יהונתן מאיר
ח' אדר א' ה'תשע"ט 13/02/19
עו"ד יעל אופן-קולה סגנית בכירה למנהל אגף בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה. במענה להשחתת מגרש הכדורסל ברמת בית שמש ג'."ישנם תושבים, אשר ככל הנראה, אינם מעוניינים במגרש כדורסל בשכונה. הצענו לעירייה להעביר את הסוגיה למרכז הגישור והדיאלוג בקהילה על מנת שמרכז הגישור בבית שמש יסייע בגיבוש הסכמות עם נציגי השכונה, עם רבניה ועם נציגי מוסדות החינוך שבתחום המגרש
הפארק ברמה ג'
הפארק ברמה ג'

לפני כשנה פנה תושב השכונה לברר מדוע מגרש הכדורסל ברמה ג' הושחת ולא מטופל, כן פנה לברר מדוע אין אחראי על המקום ושילוט מתאים על שעות פעילות ואחראי תחזוקה על המגרש.

לאחר שלא זכה למענה פנה התושב לנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה. מתשובת המשרד עולה, כי נציגי משרד הנציבות ביקרו במקום ואף דנו בנושא עם העירייה (הקודמת) שם עלה כי קיים תקציב לשיפוץ המגרש אך עקב הונליזם והתנגדות רבנים שונים המגרש נותר במצבו.

עו"ד יעל אופן-קולה סגנית בכירה למנהל אגף בנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה השיבה במענה לטענות התושבים אודות השחתת מגרש הכדורסל  ברמת בית שמש ג': "ישנם תושבים, אשר ככל הנראה, אינם מעוניינים במגרש כדורסל בשכונה. הצענו לעירייה להעביר את הסוגיה למרכז הגישור והדיאלוג בקהילה על מנת שמרכז הגישור בבית שמש יסייע בגיבוש הסכמות עם נציגי השכונה, עם רבניה ועם נציגי מוסדות החינוך שבתחום המגרש"

 

מי מתנגד למגרש ומדוע? ומי אחראי להשחתת המקום ופגיעה בתושבים? מי התיר את האלימות? כנראה שזה לא באמת מעניין את הרשויות.

נמשיך לעקוב 

 

הפארק ברמה ג'

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.