אות כבוד לראש העיר

יהונתן מאיר
כ"ה סיון ה'תשע"ט 28/06/19
המרכז האקדמי שלם העניק אמש תואר כבוד לראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך. במרכז האקדמי שלם הדגישו: "אות הכבוד הוא סמל להערכה ולהזדהות של המרכז האקדמי שלם עם הערכים שד"ר בלוך מייצגת.
מעמד הענקת אות הכבוד
מעמד הענקת אות הכבוד

 תואר כבוד הוענק אמש לראש העיר ד"ר עליזה בלוך. מנהלי המרכז האקדמי שלם הדגישו: "אות הכבוד הוא סמל להערכה ולהזדהות של המרכז האקדמי שלם עם הערכים שד"ר בלוך מייצגת: אהבת האדם, ציונות ומסירות חברתית, השפעה על מנת להיטיב, חינוך וטיפוח צעירים מכל הקשת הסוציו אקונומית, למידה אינטלקואלית מעמיקה וקצרה היריעה מלהכיל".


הטקס הינו הטקס השנתי של המרכז ומיועד ל- 350 הבוגרים המסיימים את התואר ואל קהל הנוכחים. במהלך הטקס הלביש המרכז לבלוך את גלימת הכבוד, האפוד והמצנפת של המרכז והציג את בלוך בבני הבוגרים כ'מודל והשראה' עבורם. בשנים האחרונות קיבלו את אות הכבוד חיים גורי ז"ל, פרופ' אליס שלוי והאלוף (במיל') דורון אלמוג.
 
ראש עיריית בית שמש, ד״ר עליזה בלוך אמרה: "אני מודה לכם על אות הכבוד. כאשת חינוך, אני גאה ונרגשת להיות כאן ולעמוד בפניכם, בוגרי ומרצי המכון במעמד חשוב זה. בזכות עבודה קשה, מאומצת עם המון אמונה ואידיאולוגיה, בזכות תעוזה והתמדה, ניתן לכבוש ולהשיג את הכול. אני נמצאת כאן מולכם, כראש עיר וכאשת חינוך, ואומרת שהכול אפשרי. העיר האהובה שלי בית שמש עוברת בימים אלו שינויים, רוח חדשה נכנסה ויחד עימה התקווה לשנות, להראות שאפשר יחד, התושבים הוותיקים והחדשים, החרדים, הדתיים הלאומיים והחילונים, כולם נמצאים יחד באמונה שזה אפשרי. רק צריך לרצות, לשאוף, להעז ולשנות. כל אחד ממקומו הוא. רק ככה נעשה את החברה הישראלית טובה יותר וחזקה אף יותר״. בלוך סיימה את הנאום ואמרה: ״אני מברכת אתכם, מחזור ג' של המרכז האקדמי שלם, על שנים של השקעה ומסירות. ומקווה שתצליחו להוציא את כישורכם לעולם הגדול כל אחד ואחת בתפקיד הנכון לו. אני מברכת גם המרכז האקדמי שלם, ואת אנשי הסגל שבו, על שלקחו על עצמם משימה ערכית וחשובה בבניית חברת העתיד של ישראל, כזו שחייבת לשים במרכז השיח שלה דיונים ערכיים ועקרוניים. אני מאחלת  לכולנו שנמשיך לצמוח ולגדול ולגדל את השתיל החשוב והצעיר שעדיין צומח ומבקש שנמשיך לטפחו- מדינת ישראל״.

 

צילום: דוברות עיריית בית שמש

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.