אחריות חברתית: ההכנסות קודש לצדקה

יהונתן מאיר
כ' תמוז ה'תשע"ט 23/07/19
בני הנוער מתנועת עזרא ברמה א פתחו ביוזמה למען הקהילה ותושבי האזור. מדי יום שני נערכת במתנ״ס גוונים הצגה לציבור הרחב. עם תום ההצגה, מפעילים בני הנוער בית קפה, שההכנסות ממנו מוקדשות למתן לצדקה מתוך אחריות חברתית וקהילתית למתן צדקה למשפחה שזקוקה לה״.
בני הנוער. קרדיט: דוברות עיריית בית שמש
בני הנוער. קרדיט: דוברות עיריית בית שמש

 בני הנוער בבית שמש לוקחים אחריות חברתית: מתנס גוונים בשיתוף המחלקה למורשת ישראל של עיריית בית שמש מפעילים את פרויקט ״קפה, נוער והצגה״.  במסגרת הפרויקט מוצגת בכל יום שני במתנ״ס הצגה לציבור הרחב. עם תום ההצגה, מפעילים בני נוער, המתנדבים בתנועת עזרא, בית קפה שההכנסות ממנו מוקדשות למתן לצדקה כחלק מאחריות חברתית.

ראש העיר, עליזה בלוך, סגן ומ״מ ראש העיר וחבר המועצה הממונה על המתנ״סים, משה שטרית, סגנית ראש העיר, רינה הולנדר,  המועצה הממונה על מורשת ישראל, ניסים בריח ונתי גבאי, חבר הנהלת המתנסים הגיעו היום למתנ״ס ונפגשו עם בני הנוער והתושבים.

ראש העיר, עליזה בלוך: ״אני גאה בבני הנוער הנהדרים שלנו, המתנדבים בתנועת עזרא, על היוזמה החשובה למען הקהילה ותושבי האזור ועל פועלם מתוך אחריות חברתית וקהילתית למתן צדקה למשפחה שזקוקה לה״. 

חבר המועצה הממונה על מורשת ישראל, ניסים בריח: ״אני גאה בבני הנוער של תנועת הנוער עזרא ברמת שילה שמפעילים את המקום למטרות צדקה. נושא ההצגה היה חשיבות אמירת האמת, הצגה חווייתית המהווה בילוי איכותי לציבור שהגיע בהמוניו״. 

סגן ומ״מ ראש העיר וחבר המועצה הממונה על המתנ״סים, משה שטרית: ״איזה כיף לראות את הנוער המקסים שלנו בפעילות מגבשת וקהילתית. אני רוצה להודות לחניכי תנועת עזרא סניף רמת בית שמש על היוזמה החשובה ולמרכז קהילתי גוונים בראשות יהודית לוברבום על התמיכה והמעטפת״. 

מנהלת מתנ״ס גוונים, יהודית לוברבוים: ״אני שמחה שהנוער רואה במתנ"ס שותף ליוזמות המדהימות שלו. אנחנו כאן כדי לקדם כל רעיון וחלום של הנוער ושל כל חברי הקהילה״.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.