אין חדש תחת השמש

מערכת מהדריניוז
י"ז סיון ה'תשע"ז 11/06/17 1
מי שהפך להיות שר אוצר בעקבות ה"יריקה" בבית שמש, כנראה מנסה לקושש קולות בכל מצב, ומפרסם היום פוסט החושף כי בנו של ח"כ לשעבר דב ליפמן המתגורר בבית שמש , הוא החייל שספג את צעקות ה"חרד"ק" ביום שישי האחרון. לכתבה המלאה...
החייל שלמה ליפמן
החייל שלמה ליפמן

הפוסט כפי שפורסם מלפני שעה:

"לח"כ לשעבר הרב דב ליפמן יש בן, שלמה. ילד מקסים, חייל בצה"ל, חרדי מתון כמו אבא שלו.

ביום שישי הוא יצא מהצבא והחליט לעצור בדרך הביתה ולקנות לעצמו ספר לשבת. המקום היחיד שבו אפשר להשיג את הספר היא חנות במאה שערים. הוא הגיע לחנות, התחיל לטייל בין המדפים העמוסים בכתבי קודש כמו שעשה כבר עשרות פעמים בחייו.

ההבדל היחיד הוא שהפעם הוא היה במדים.

תוך דקות הגיעו לרחוב שמחוץ לחנות עשרות ביריונים. חסמו את היציאה, התחילו לצעוק ולקלל. "חרד"ק!" הם צרחו, "תעוף מפה!"

כמה מהם התפרצו לתוך החנות. אחד מעובדי החנות אמר לשלמה "בוא איתי", הוריד אותו בריצה במדרגות והוציא אותו מהיציאה האחורית לרחוב אחר.

הביריונים קלטו שהוא יצא, החלו לרוץ לכיוונו. אבנים התחילו לעוף. אנשים יצאו למרפסות, המשיכו לצעוק ולקלל לכיוונו. הרבה ילדים קטנים, כמה נשים.

חסיד מתולדות אהרון ניגש אליו, "בוא איתי," הוא אמר, והתחיל להוביל את שלמה בין הסמטאות. כמה חרדים ניגשו אליהם, אמרו לשלמה, "אל תפחד." אחד מהם חיבק אותו. בשלב מסויים הגיע אופנוע של "איחוד הצלה" והחל גם הוא ללוות אותם.

הביריונים והילדים המשיכו לרדוף אחריהם.

אחרי כמה דקות המשטרה הגיעה, ואחריה אמבולנס. השוטרים אמרו לשלמה להכנס לאמבולנס והבריחו אותו מהשכונה.

חייל בצה"ל, במדינת היהודים, שרצה לקנות ספר קודש. "

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • עכשיו שזה קרה לבנו של ח״כ לשעבר. אולי הוא יזיז משהו בענין, חייבים, עד שזה לא נגמר בדם. אלה חלקם חמומי מח. שטופי מי. תודה לאל שהחייל יצא בשלום. אלוהים שלח לו מלאך משמיים. שהבריח אותו משם, זה מתחיל להפחיד אותי.