תושבי רמה ג' "מצאו" תקציב לבניית מגרש ספורט

מערכת מהדריניוז
ל' שבט ה'תשע"ח 15/02/18
שרת התרבות והספורט מירי רגב במכתב למשה אבוטבול: "ניתנה לבית שמש הרשאה תקציבית ומימון מלא ללא צורך במימון עצמי בגובה של 600.000 ש"ח לבניית מגרש דשא סינטטי לקהילה בגודל 46X26 מטר".

דיווחנו לפני 4 חודשים על זעקת התושבים למגרש בודד ויחיד ברמה גימל, אחרי חודשיים זעקנו כי האישורים ניתנו והשטחים כבר הוקצו,

חתמנו ודיווחנו על העצומה של תושבי רמה גימל שזכתה להצלחה גדולה 

גם ח"כ דוב חנין החילוני, יצא צדיק ונלחם איתנו כתף אל כתף מול האטימות הבלתי נסבלת. 

התייאשתם? שלא תעיזו! כי בעזרתכם בלבד תושבים יקרים, גילינו שמישהו פשוט דואג לעניינים אחרים ולא למגרש הקטן לו אנו מייחלים כבר מספר שנים.

 

כסף? יש.  מגרש? עדיין לא!

אז עכשיו אחרי שהתושבים החרוצים עמלו ו"מצאו" עבור העירייה 600.000 ש"ח לבניית המגרש, הנה מכתב השרה מירי רגב:

לכבוד מר משה אבוטבול ראש עירית בית שמש

שלום רב,

הנדון: פניות תושבי בית שמש - בניית מגרש ספורט ברמת בית שמש ג'

לאחרונה התקבלו בלשכתי מספר פניות מתושבי בית שמש המתגוררים ברמת בית שמש ג' המלינות על היעדר מתקני ספורט בשכונה החדשה, בה כ-3000 בתי אב. כמו כן, הובאה לידיעת משרדי עצומה באותו נושא, החתומה על ידי מאות מתושבי השכונה באמצעות הרשתות החברתיות. משרד התרבות והספורט בראשותי, רואה חשיבות רבה בעידוד ובהטמעת תרבות הפעילות הגופנית בקרב בני נוער ומבוגרים בקהילה, הנעשים, בין היתר, ע"י הנגשת הפעילות הספורט באמצעות העמדת מתקני ספורט לשימוש של הקהילה על ידי הרשות המקומית. במסגרת תכנית המתקנים הלאומית 2027 ,ובהנחייתי, העמיד המשרד לזכות העיר בית שמש זכאות לתמיכה משמעותית מכספי המועצה להסדר ההימורים בספורט )הטוטו( בהקמת 6 אולמות ספורט )אימון נוער( )מהן נוצלה זכאות אחת( ומגרש כדורגל )אימון נוער(. בנוסף, ניתנה לבית שמש הרשאה תקציבית ומימון מלא ללא צורך במימון עצמי בגובה של 600.00 ש"ח לבניית מגרש דשא סינטטי לקהילה בגודל 46X26 מטר, הכולל גם גידור ותאורה )מגרש "שחבק"(. זאת, בנוסף לתמיכה שניתנת ע"י המשרד לפעילות הספורט השוטפת בעיר, באמצעות אגף הספורט בעיריה.

אני פונה אליך בבקשה, כי תעשה כל שביכולתך, יחד עם הצוותים המקצועיים בעיריה, על מנת לאפשר בניה של מתקן או מתקני ספורט לשימוש הקהילה בשכונת רמת בית שמש ג' על בסיס זכאותכם במסגרת תכנית המתקנים 2027 האמורה לעיל.

בברכה, ח"כ (תא"ל במיל)

מירי רגב שרת התרבות והספורט

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.