אלין פימה - מנטורית להצלחה בניהול הדחף ותאוות האכילה

בשנים האחרונות הולכת ומשתרשת בקרב הציבור התופעה של 'אימון אישי', מה שמכונה בשפה המקצועית "קאוצי'נג". אינספור שיטות ומתודות שונות הפועלות במגוון רחב של תחומים, החל מהדרכה בנושאים עסקיים וכלה באימונים העוסקים בעניינים אישיים כגון זוגיות, דימוי עצמי ועוד. עבור הציבור החרדי הנושא יותר מורכב כיון שלא כל התכנים מותאמים לשומרי תורה ומצוות וחלק מהשיטות משתמשות בעולם מושגים שזר לחלוטין לאדם החרדי.

בדיוק לשם כך פותחה שיטת 'חמשת הכוכבים' המבוססת על תורת החסידות והקבלה, האדמו"ר הזקן, הבעש"ט, הרמב"ם, הרשב"י ויתר רבותינו זי"ע. השיטה מטפלת במגוון רחב של מצוקות ועניינים, ובין היתר בנושאי חיי זוגיות בית ומשפחה. בריאות הגוף והנפש, טיפולים אנרגטיים, בעיות קשב וריכוז, הגשמה עצמית, קריירה ועוד. נושא הדגל של השיטה שזוכה להצלחה חסרת תקדים במגזר החרדי דווקא, הוא טיפול בהפרעות אכילה וסיוע לירידה במשקל.

שיטת 'חמשת הכוכבים' המבוססת על תורת החסידות, האדמו"ר הזקן, הבעש"ט, הרמב"ם, הרשב"י ויתר רבותינו זי"ע. השיטה מטפלת במגוון רחב של מצוקות ועניינים, ובין היתר בנושאי חיי זוגיות בית ומשפחה. בריאות הגוף והנפש, טיפולים אנרגטיים, בעיות קשב וריכוז, הגשמה עצמית, קריירה ועוד. נושא הדגל של השיטה שזוכה להצלחה חסרת תקדים במגזר החרדי דווקא, הוא טיפול בהפרעות אכילה וסיוע לירידה במשקל.

 אלין פימה
מנטורית להצלחה בניהול הדחף ותאוות האכילה 
מפתחת ומייסדת שיטת חמשת הכוכבים - לזכות בחיים מחדש
והחופש לאכול נכון - טיפול באכילה ריגשית והפרעות אכילה