אני ילד הכאפות של עולם הישיבות

ילד כאפות
כ' חשון ה'תשע"ט 29/10/18
שעות בודדות לפתיחת הקלפיות, שפל נוסף בדרדור השיח בעיר בדמות פוסט רקוב ומזלזל של אחד ממנהלי קמפיין הצללים.
לפניכם מאמר תגובה לפוסט שטוב שלא היה בא לעולם- טור נוקב של ערב בחירות.

כן זה אני, ילד הכאפות של הציבור החרדי.

זה שאתה בפוסט אחד כואב הזכיר לו את הזלזול וההתנשאות שמסמלת את הכל. את הסחי והמיאוס שמחר בבוקר אני אגיד לו די.

אני אגיד את זה בקלפי ואף אחד לא ידע אבל זאת תהיה הנקמה המתוקה שלי, "הנפיחה החמה" שאני אעשה לך בפרצוף על שנים בהן חשבת שאפשר לדרוך עלי ולעשות הון מעל גבי.

מחר, יום הבחירות זהו יום הדין שלך.

 

 

לא רציתי להיות לוחם חופש ולא מורד אור. גם לא יועץ של ראשת עיר. כל מה שרציתי זה עיר נורמלית עם פקידים מעצבנים וניהול תקין.

אבל אתה הרי במשך עשר שנים פה בעיר ועשרות שנים של שלטון מאז היותי פרח ישיבתי ביקשת את הקול שלי. מכרת לי לוקשים סירסרת בקול שלי כאילו אני לא קיים.

מחר אני אשים את הפתק הקטן שלי, נקמה קטנה וצעד גדול לשינוי שהציבור שלי חייב לעבור. גם אם זה יכאב קצת לעסקן קטן ומיוזע. עסקן אחד או שניים. 

ואתה תמשיך למכור לגדולי הדור שאני כל כך מעריץ סיפורים.

העסקנים המגיעים לבושים בכובע וחליפה ופרצוף מזוייף של הכנעה לגדול הדור, ובלי להתבייש אתם מסריטים אותו באייפון המשוכלל שלכם והוא מתפתל כששואלים את גאון התורה שאלות מפוברקות ("אמרו על הרב שהוא לא יודע... נכון הרב יודע? נכון?" אוי לאותו בזיון) עלי זה לא עובד. לא עוד.

 

לא, לא חיפשתי אדמורי"ת, אני יודע מהם גבולות האדם. אדם הוא אדם ועליו להצדיק את עצמו בזכות עצמו בלי רוממות שקר וחנופה בהן אתה משתמש.

אתה- קמפיינר עלוב וקטן.

 

נכון, אני מחר יילך לשטיבעל הלא-חוקי-שהוקם-בקומבינה-על-חשבון-טיפת-חלב. אהה זה על חשבון טיפת חלב שלא דאגתם להקים לנו אחרי 5 שנים ברמה ג'. 

אני אתפלל לצידם של אחיי המזוקנים שחורי הכיפות ובאהבה גדולה אני אקווה שיבוא שינוי ומישהו יתחשב בהם . בנשותיהם המובטלות. בילדיהם שלומדים בהררי עפר ובבתי כנסיות. שיבוא שינוי שיעשה להם טוב. הכי טוב.

אני אוהב אותם.

 

לא מחפש "להיות מעניין אצל מישהו" זהו תסמין השטוקהולם שאתה לוקה בו בעודך קרבן של אנשים שהפכו אותך לסמרטוט רצפה המתחנן להיות מעניין, להיות שווה. אבל אתה לא! וזה שורף לך בפנים.

 

אני לא מבין ואשתי גם לא מתיימרת להבין יותר מר' גרשון פוליטיקה. לפחות אני לא משקר לו בפנים. כן מעניינת אותי אמת.

והאמת תנצח.

ואנחנו נשוב להיות אחים ולא נקלל על הררי הזבל והאבק בבנייה ישמח אותנו כי זו תהיה בניה בריאה ומתוכננת שתעניק איכות חיים לאחינו. 

 

אגב, אני לא מקלל בשם השם ואשתו. 

ויענקי קנייבסקי כבר לא יהיה אשם בכלום. 

 

חלק מקמפיין הצללים 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.