בדרך לפתרון קבע: פיתרון זמני לילדי בר אילן

יהונתן מאיר
ג' אלול ה'תשע"ט 03/09/19
ילדי גן קהילתי - בר אילן נכנסו היום לפתרון הזמני לימים ספורים עד לפיתרון מוסכם. מנהלי הגן מודים לראש העיר וממונת תיק החינוך ד"ר עליזה בלוך, לצוות לשכתה, לסגנה הרב ישעיהו ארנרייך וצוות האגף החינוך על ההתגייסות והמאמץ. בתוך כך חברי מועצת העירייה מטעם דגל התורה הפתיעו את הילדים בממתקים וביחס חם ומחבק
גני עירייה בבר אילן
גני עירייה בבר אילן

ילדי גן קהילתי - בר אילן נכנסו היום לפתרון הזמני לימים ספורים. התודה והברכה לראש העיר וצוות לשכתה, סגן ראש העיר הרב ישעיהו ארנרייך וצוות האגף. חברי מועצת דגל התורה הפתיעו את הילדים באמירת שלום וחלוקת ממתקים.

 מוועד שכונת בר אילן נמסר כי "כחלק מההידברות עם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך בהחלת הליך ההידברות הכולל בצרכיהם של תושבי שכונת בר אילן הוסכם על לקיחת אחריות לילדי הגן למקום לימוד באופן מיידי של ראש העיר בדאגה למציאת מקום זמני לגני הילדים ועד למציאת מקום קבוע בימים הקרובים".

ראש העיר וצוות לשכתה כמו גם אגף החינוך סגן ראש העיר וממונה חינוך הרב ישעיהו ארנרייך איתו מנהל מינהל החינוך מעוז ביגון לא נחים לרגע ובעבודה סזיפית עושים ימים כלילות למציאת פתרונות זמניים וקבועים עבור הילדים מסרו הוועד.

נציגי דגל התורה שמואל גרינברג ישראל סילברסטין שלמה ברילנט וחיים זמורה מגוייסים כולם למען  המערכה להעצים ולתת כתף למשפחות האברכים בשכונת בר אילן ועד השכונה ומנכ"ל רשת הגנים "קהילתי - בר אילן" הר' אברהם פישר מודים לראש העיר וצוות לשכתה כמו גם אגף החינוך שהרימו את הכפפה החל מיום ראשון בעבודה צפופה וסזיפית סביב השעון לנצח את הזמן ולהביא את הפתרונות בהקדם האפשרי והמיידי ועד לסיומו הטוב בעז"ה

הבוקר, חברי המועצה הרב שלמה ברילנט והרב חיים זמורה הפתיעו את ילדי גן "קהילתי" בר אילן במקומם הזמני וחיזקו את ידם על חלקם בקידוש ה' למען הקהילה המפוארת שכונת בר אילן לסיום חילקו ממתק לכל הילדים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.