ביג פאשן: סוד הכישלון

יהונתן מאיר
י' אדר ב' ה'תשע"ט 17/03/19 1
סיבוב קטן בביג פאשן בית שמש ותבינו בדיוק מהי הסיבה לכישלון, למרות שמדובר במרכז קניות יחיד ויחסית קטן בעיר שנמצאת בין הערים הגדולות בישראל, הקניון ממתין לאוטובוס תיירים כדי לקבץ קונים פוטנציאלים להפיג את השממה. רוצים כסף? תתחשבו.
ביג פאשן בית שמש צילום: מתוך אתר הרשת
ביג פאשן בית שמש צילום: מתוך אתר הרשת

ביג פאשן בית שמש הולדתו בחטא לפי דעתי. ביג בית שמש אשר ממוקם בכניסה המרכזית לעיר בית שמש באזור התעשייה הצפוני של שהעיר, בצמוד לתחנת הרכבת ובסמוך לקניון הגדול והמרכזי של העיר, "BIG FASHION"  בית שמש, אשר גם הוא בבעלות הקבוצה. הקניון מצהיר על עצמו כממוקם באזור אסטרטגי של המרכז, "על כביש 38, שהינו ציר תנועה המרכזי באזור, וצמידותה של תחנת הרכבת גם כן, הופכים את בניין המשרדים לאידיאלי ונגיש עבור השוכרים המגוונים" אבל מחציה החרדי של העיר הוא כמעט ומתעלם. 

 

הקניון מזלזל באופן שיטתי בלקוחותיו החרדים ואני לא מתכוון למרחק הגיאוגרפי שהוא קטליזטור מרכזי בעניין ומלמד על אי התייחסות מופגן למגזר החרדי. אני גם לא מכוון לאי הפרסום במגזר. אני מתכוון לתכנון מבנה הקניון: ישנם קניונים המותאמים לציבור החרדי באופן ובאופי תכנון וסדר חנויות הקניון. לא יתכן שבכניסות הראשיות לקניון יהיו חנויות שבאופן מופגן ומוחצן ידחקו את רגלי ציבור חרדי רב החוצה. 

 

כאתר תקשורת שמייצג קול מן המגזר החרדי מערכת "מהדריניוז" רואה לנכון לקרוא להנהלת ביג פאשן להתייחס בכבוד לציבור החרדי ולהתחשב ולו במעט בצרכיו ובדרישות המינימום שלו. בתקווה ששינוי כזה ישפר את אמון תושבי העיר החרדים במרכז הקניות ביג פאשן. ובכך יאפשר למחצית תושבי העיר לבוא לבלות ולרכוש בקניון הזה

 

פנינו להנהלת הקניון לתגובה לטענות שהועלו בתחקיר זה. טרם התקבלה תגובתם. כשזו תתקבל היא תעלה במלואה

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • כמו"כ חסרות שם מסעדות כשרות למהדרין, לאשכנזים שלא אוכלים בד"ץ בית יוסף.