בלוך חוסם

משה כהן
כ"ד חשון ה'תשע"ט 02/11/18 1
קואליציה מקיר לקיר?: 44.728 קולות כשרים הצביעו בבחירות בבית שמש, מאזן הכוחות בעיר השתנה לאין ערוך ודמויות פוליטיות כמו בלאיש, ריצארד פרס, מוטי כהן ומנשה אליאס התאיידו להם מהמפה הפוליטית והפכו את מלאכת הרכבת הקואליציה להרבה יותר פשוטה

קודם מספרים 

לאחר קולות החיילים האסירים ובעלי המוגבלויות (שכחנו מישהו) קבלו את המספרים המדויקים והרשמיים מועדת הבחירות

יהדות התורה המאוחדת - 8

הבית היהודי והאיחוד הלאומי 3

הליכוד  4

בית שמש מאוחדת 2

שס 3 

בני תורה 1

 

 

בלוך חוסם 2

לפני יומיים עת היוודע תוצאות הבחירות בעיר אלעד הצהירו והבהירו החכי"ם הרב גפני והרב אשר כי "אנחנו לא נלך על בלוק חוסם באלעד לא נשתק את העיר ונמשוך את מערכת הבחירות לעוד חצי שנה. נעבוד כל המפלגות ביחד למען עתידה של העיר" לא צריך להחביר במילים מה המשמעות הקשה והפגיעה האנושה ברווחת התושבים במהלכים מן הסוג הזה.

 

בלוך חוסם 3

הקולות הצורמים הנשמעים מכיוון מפלגת דגל התורה מאז התקבלו תוצאות האמת הסופיות בבית שמש, גורמים לשותפיה לרשימה המאוחדת ל"ברוח" כמה שיותר מהתדמית הבעייתית שייצרה לעצמה, נדמה לפעמים כי בדגל לא התרגלו לעובדות החדשות בעיר, וגרוע מכך לא הפנימו את רצון הבוחרים. 

נכון, העיר עדיין בהלם מתוצאות הבחירות המפתיעות ביותר בארץ, אך אל נשכח, יש כאן עיר לנהל, עיר בהתפתחות גדולה, עיר הסובלת מחבלי לידה קשים כמעט בכל תחום אפשרי באגפי העירייה,.אנו בטוחים כי אף אחד מחברי העירייה הנכבדים לא רוצה לתת לעיר בית שמש להגיע ל"פשיטת רגל".    

הקולות ה"ספרדים" החשובים אותם קיבלה בלוך גם ממפלגת "שבת אחים" שלא עברה את אחוז החסימה מצטרפים לקולות ש"ס שהזרימה באופן מפתיע גם קולות לבלוך בעקבות ה"סכסוך" הפנימי במפלגת ש"ס, למעשה מהלך פיקח של ש"ס עלול להביא לספרדים סוף סוף את תיק הסגנות בשכר אותו לא היו מקבלים לעולם בימי אבוטבול "העליזים".

נגמר שיח הקצוות ?

בני תורה שעדיין "תלויים" על ה"עץ" עם עסקה בלי כיסוי (סגנות מאבוטבול) ומנדט שאין כל כך הרבה מה לעשות איתו, יאלצו כנראה ל"זחול" אל הקואליציה כמעט בכל תפקיד שתציע ראשת העיר הנכנסת, השאלה הגדולה היא האם עליזה בכלל תפנה אל "בני תורה".

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • לא מדברים על זה אבל הבית היהודי הוא המרוויח הגדול ביותר מנצחונה של עליזה