בלון חבלה נוסף בשמי הספינים של בית שמש

ד. קושנר
י"ז אלול ה'תשע"ח 28/08/18
שמועות על העומד מאחרי המכתב רצו החל מהרב בולגרד שריכז את רבני הקהילות וכלה באנשים המזוהים עם מונטג המנסה לחבל בריצתו של גרינברג לראשות.

לחץ נוסף על אבוטבול ונציגי דגל התורה לקום ולעשות מעשה שיציל את העיר מהמשך הקפאון השורר בניהול העיר בשנים האחרונות.

בשעות האחרונות התפרסם מכתב בעילום שם, כביכול תקום מפלגה חדשה שתבוא במקום עסקני העיר הותיקים.

שמם של מונטג וגרינברג לא מוזכר אך אצבע מאשימה מופנית כלפי מי שהיה אמון על ניהול העיר בקדנציה הנוכחית.

שמועות על העומד מאחרי המכתב רצו החל מהרב בולגרד שריכז את רבני הקהילות וכלה באנשים המזוהים עם מונטג המנסה לחבל בריצתו של גרינברג לראשות.

החתירה תחת המפלגות המסורתיות הם חלק מהעדר הנהגה ומלחמת החצרות והנכדים כשכל אחד רוצה לקבוע כעובדה את כוחו בניהול סדר היום החרדי.

ברור שגדולי ישראל הם יהיו לנו לאור בכל בחירה שנעשה אבל נראה כעת שהעסקנים אינם מצליחים  להביא להכרעת גדולי ישראל עמדה ברורה מה נכון לציבור שלנו.

לפניכם המכתב כולו.

 

ט"ז אלול תשע"ח

כבוד רבני הקהילות, הגבאים, ומנהלי המוסדות, ציבור בני התורה בעירנו, וכל מי שכבוד שמים יקר בעיניו, ומעמדם של תלמידי חכמים חשוב לו.

אליכם אישים נקרא!

מאז שמרן הגרא"מ שך זצוק"ל הקים את מפלגת "דגל התורה" לפני כ-30 שנה, ואחריו המשיכו בהנהגה, מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל ומרן פוסק הדור הגרי"ש אלישיב זצוק"ל, ובדורנו מרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין שליט"א ומרן שר התורה הגרח"ק קניבסקי שליט"א.

זכינו לריבוי עצום של נושאי דגלה בלי עין הרע בערים רבות בארץ, והדברים ידועים.

אף כאן בבית שמש זכינו לרבבות לומדי תורה ואוהביה יחידים ומשפחות וקהילות, כפי שבא לידי ביטוי במאות בתי כנסיות, בעשרות ישיבות, סמינרים, תתי"ם וגנים, ובעז"ה בעתיד עוד רבבות משפחות כי"ר.

הדבר מרנין כל לב.

אך דא עקא כי כידוע מזה כמה שנים ברצף, שכבוד רבותינו שליט"א - רבני דגל התורה בבית שמש, מבטאים בפה מלא שוב ושוב שמורגש הצורך לקומם מחדש את מה דמתקרי "מפלגת דגל התורה בבית שמש", ע"מ שתשוב לייצג בגאון את ציבור לומדי התורה על צרכיו הרבים והמגוונים, וכפי שבשעתו מרן הגרא"מ שך זצוק"ל רעªן את השורות של העסקונה החרדית והציל בזה את עולם התורה.

אין צורך להרבות דברים על הידוע לכל.

אם לאורך כל השנים האחרוªות הציבור נענה ע"י נציגיו בעיריה שאין לאל ידם לעשות מאומה כי... וזאת כמעט בכל תחום...!!! הרי שאחרי שכופים על הנציגים הסכמים מבחוץ שלא שערום אבותינו 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.