בלעדי: אבי הילדים במונולוג מצמרר

יהונתן מאיר
כ"ה אדר ב' ה'תשע"ט 01/04/19
פרסום ראשון: בעקבות הכתבה על המעשים החמורים שבוצעו בילדים מרמת בית שמש בשבוע שעבר. אבי הילדים במונולוג מצמרר מיוחד למהדריניוז. הקריאה חובה. בנוסף צפו בתמונות נעלי הילדים המלוכלכות בבוץ שכן אם הילדים אינה מסוגלת רגשית לשטוף אותן
נעלי הילדים המלוכלכות בבוץ
נעלי הילדים המלוכלכות בבוץ

כך כתב האב למערכת מהדריניוז

 

"שלום וברכה


קשה לי להביע את רגשותי, אני מתנצל אם התוכן פוגע במישהו, בודאי זו לא כוונתי.


רציתי לספר לכם הורים יקרים, כשאני הגעתי לבית בליל שבת אחרי השיעור, כבר הילדים היו ישנים, ואשתי זו שטפלה בהם, היא לא העירה להם שום הערה, מה שנשאר לי לשמוע מה שקרה, וללכת לחדרם וללטף אותם.


בלילה הייתי נסער מאוד, קבלתי את הדין באהבה, ובבקר לא דברתי אתם על כך, כי כשהלכתי להתפלל עדיין הם היו ישנים, וזה בעצם מה שהציל אותם, כי קבלתי חיזוק מהציבור ומהחיבור למילים שבתפילה, לא דברתי על כך עם איש, וחזרתי שמח לבית, הרי כבר קרה הדבר, מה יעזרו הדיבורים. כנראה שהמסר שהילדים קבלו כשלא הערנו להם בחומרה, למה הלכתם עם איש זר וכו', שהמעשה לא נורא כל כך, בעצם לא הערנו להם על העבר עד היום הזה, וזה מה שגרם להם להפגע מעט. כמובן שהזהרנו אותם בשום אופן לא לדבר עם אנשים זרים, אנחנו מלוים אותם יותר, וגם חזקנו אתם את הקשר.


מסר שקבלתי ממה שקרה לנו, כשאתם רואים ילד, זה משהו עדין, אציל, קדוש, וטהור, הוא איש גדול בקטן, הוא לא יכול להגן על עצמו, בשטף החיים, לפעמים גם לנו קשה, ואפילו קשה לנו מאוד, אם ברוחניות, ואם בגשמיות או בשניהם גם יחד... אין דבר, נתגבר, כי הילדים הם צריכים הגנה, כמה הם יכולים לבדם? מותר לנו לעשות חשבון נפש, ואפילו לבכות קצת, מותר לנו להתפלל ולהתחנן עלינו ועליהם, אבל בשום אופן לא לידם.

לידם, נהיה גבורים שמחים ומאושרים! כי זו המהות האמיתית שלנו! כשהם מצערים ומרגיזים אותנו, ולא משנה באיזה גיל הם, לסלוח להם מהר, אפילו אם צריך לצעוק עליהם כדי לחנכם, בלב להשאר רחמנים, כיהם רכים, אפילו אם הם עושים מעשים קשים, הם רכים, הם אצילים, הם מיוחדים!!!


מה אני אגיד? אין לי פה להשיב ולא מצח להרים ראש..."

 

כזכור, כבר שבוע וחצי משטרת בית שמש מחפשת במאמצים גדולים אחר חשוד במעשים מכוערים נגד 3 ילדים קטינים בני משפחה אחת, לאחר חקירת הילדים ב"קמפוס חרוב לילדים" בירושלים, אומת הסיפור והמצוד אחר החשוד בעיצומו. הסיפור נחשף לראשונה באתר "מהדריניוז"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.