בלעדי: מעשה באבן שלא נזרקה בבית שמש...

יהודה סגל
כ"ד טבת ה'תשע"ח 11/01/18
עדי ראיה הדגישו למערכת מהדריניוז שלא היו שום סימנים לפגיעת אבן ברכב. לא חלון שבור, לא סדק, ואף לא מכת פח. ולא ראו שם באיזור כל אבנים.

נפתח בגירסה הידועה של המאורעות:

חייל תמים שנקלע לרמה ב' ברכבו נבהל כשלפתע קיבל מטר אבנים אשר גרמו לו לתאונה.

לפי הגירסה של ה"תקשורת המכובדת", זו שאמורה להיות "כלב השמירה של השלטון", אין מה לדון או לערער. ככה היה, החרדים ברמה ב' אשמים בכל הצרות כולן, צריך לחסל אותם, וחסל.

אבל יש ויש מקום לשכתוב. כבר בדיווח הראשוני של מהדריניוז נזהרנו בלשון, והדגשנו "כתוצאה מהאבן, החייל מספר..."

כמו במקרה ה"יריקה" האגדתית, זו שהצניחה את לובש-השחורים יאיר לפיד אל הכנסת. אותה "יריקה" שלא נודעו עקבותיה, ושהביאה את הלפיד במרחק יריקה מכסא ראש הממשלה. גם כאן מוטל סימן שאלה אדום על כל הנרטיב. מה תצמח לעירנו הפעם מזאת ה"אבן"?

עדי ראיה הדגישו למערכת מהדריניוז שלא היו שום סימנים לפגיעת אבן ברכב. לא חלון שבור, לא סדק, ואף לא מכת פח. ולא ראו שם באיזור כל אבנים.

ומי היה אותו ברנש? שוטר צבאי! הוא הגיע לחלק צווי גיוס לאותם מקללי ומגדפי הצבא . מה הוא ציפה מאותם "צדיקים" לזר פרחים? כן , אולי פעם אחת תגלו גם אתם, רגשי הערכה כלפי אותם חיילים קדושים המסכנים את חייהם גם עבורכם?!  

ומה הושלך – אם הושלך! - על הרכב? בכותרת נכתב "אבן", בפי מד"א זה כבר הפך לאבנים בלשון רבים, ואחרים כבר כתבו מעצמם "מטר אבנים"... 

הכי קל להאשים ציבורים שמסרבים עקרונית מלהזדקק לאותן מדיות, ושיש להם אנימוס ידוע למדינה ולמוסדותיה.

וכן, איך זה שאין תמונה אחת לרפואה?! אנחנו אמורים להאמין  סתם כך? 

החייל נלקח לבי"ח הדסה. עד הדסה על פגיעה "קלה" באצבע?! אלא מאי, מגיע לו הכל כשוטר, והוא צריך להמשיך את ההצגה עד תומה. אז להאמין לעבריין - מצד חוקי התורה - על פני "עמיתך" החרדים?

שמא צל הרים נדמה כהרים...

אבל זה כבר הספיק ל"חשודים הקבועים" להופיע במדים, דגלים דמויי טלית, ושלטים לרוב עם עיניים בורקות במיזותאיזם. הם מנו פי 3 מהמניין בהפגנות של אלי כהן ושות' בזמנו על "מרד ארנונה". כולל  גם הילדים.

 

כמובן, אנחנו מגנים כל אלימות שמסכנת את הציבור. כמו שנפסק בחו"מ סימן תכ"ה: "מי שמסכן רבים כגון שעוסק בזיופים במקום שהמלכיות מקפידות דינו כרודף ומותר למסרו למלכות". מילים זה דבר אחד, אל לא מרימים ידיים בשום אופן נגד שלוחי השלטון!

 

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com