גל של עזיבות: מנהל אגף שפ"ע בעירייה פורש מתפקידו

יוני קפלן
ח' אדר ה'תש"פ 04/03/20
שרשרת העזיבות בהנהלת העירייה ממשיכה: הבוקר הודיע מנהל אגף שפ''ע יוסי נגולה על פרישתו מהתפקיד. התפטרותו מצטרפת לגל עזיבות בקרב בכירי העירייה בחודשים האחרונים. בעירייה אומרים ''מדובר במנהל מצוין, שעשה עבודה מדהימה, אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך''
צילום: רווח הפקות
צילום: רווח הפקות

הבוקר (רביעי) הודיע ראש אגף שפ"ע בעירייה יוסי נגולה לראש העיר ד"ר עליזה בלוך על כוונתו לעזוב את תפקידו. בהמשך היום יכנס נגולה את עובדי האגף ויודיע להם על החלטתו.

פרישתו של נגולה מצטרפת לשורת עזיבות בצמרת העירייה, כשרק בחודשים האחרונים הודיעו על התפטרותם, מנכ"לית העירייה ודוברת העירייה.

מעיריית בית שמש נמסר בתגובה: ״ראש מנהל תפעול, יוסי נגולה הודיע כי ברצונו לסיים את תפקידו ממניעים אישיים ומשפחתיים ולהתקדם בתפקידים ניהוליים במקומות אחרים. מדובר במנהל מצוין, מקצוען, שעשה עבודה מדהימה בניהול הניקיון ותחזוקת העיר והביא לשינוי בניהול העובדים במינהל ולגיבושם. אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך״

ממונה אגף שפ"ע חבר מועצת העיר שלמה ברילנט: "הצטערתי לשמוע מיוסי נגולה על רצונו לסיים את תפקידו בעיריית בית שמש. יוסי הוא מנהל אגף מצטיין, איש מקצוע במלוא מובן המילה שהניע תהליכים וניהל ביד רמה את האגף החשוב בעירייה ועשה עבודה מרשימה. אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו. צוות האגף ימשיך לשמור על עיר נקייה ומסבירת פנים".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.