דגל התורה התאהבו באופוזיציה?

יהונתן מאיר
ד' שבט ה'תשע"ט 10/01/19 2
קולם של חברי המועצה מהאופוזיציה נשמע ברמה במהלך ישיבות המועצה. חברי דגל התורה מונים לא מעט הישגים. האם הם התרגלו לספסלי האופוזיציה?
טרקטורים היום בדרכי יושר
טרקטורים היום בדרכי יושר

העבודות בשטח הקראוונים של דרכי יושר החלו הבוקר נראו טרקטורים עובדים במקום. חבר המועצה שלמה ברילנט אמר אמש: "ברוך ה בזכות המלחמה של כל הסיעה במליאה מחר יתחילו עבודות של פיתוח השטח של דרכי יושר והגזבר אישר את הכסף"

 

בנוסף בוטל מינויו של אליהו גולדשטוף לנהגה האישי של ראש העיר עליזה בלוך. גולדשטוף היה ראש הלשכה של חיים אפשטיין בירושלים, ומזוהה עם סיעת עץ בני תורה. אמש פורסם כי חבר המועצה משה מונטג קבל אתמול בטרם ישיבת המועצה אודות מינויו המתוכנן שלבסוף בוטל כאמור.

 

בנוסף  חבר המועצה שמוליק גרינברג וישראל סילברסטיין  צעקו אמש גם על הקצאות של העיר הוותיקה אשר בהסכם הקואליציוני עם סיעת הליכוד נקבע לא לאפשר הקצאות לאוכלוסיות שאינן תואמות לרוח תושבי העיר  ו"מפירות את איזון השכונות" והכוונה לכאורה לבני המגזר החרדי שרכשו דירות בשנים האחרונות בעיר הוותיקה בבית שמש.

 

בנוסף  חברי דגל התורה התנגדו מהאופוזיציה לתקציב בלתי רגיל שהוגש. מאידך חברי המועצה של אגודת ישראל ונציג עץ הצביעו בעד, ובכך טוענים אנשי דגל התורה נוצרה אפליה בין ילדים מזרם ממלכתי דתי ובין תלמידי המוסדות החרדיים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • כולם מדברים על מגעים חמים, איפה הבושה, לפני חודש דגל התורה עשו תעמולה שלימה והוציאו הוראות מרבנים, על חילול ה' להכנס לקואליציה בגלל המועצה הדתית, אין שום שינוי רה"ע לא מבטיחה להם כלום יותר מסיכומים בעל פה שכבר עשתה עם עץ וג' ופתאום זה לא חילול ה'? צביעות!
  • שימשיכו ככה,