'דיור כהלכה': הנדל"ן הכי חם בבית שמש

יהונתן מאיר
י"ח אלול ה'תשע"ט 18/09/19
תושבים שבאים לשכונות רמת בית שמש המודרניות, בתוספת מרכזים מסחריים חדשים, בתי כנסת ומרכזי פנאי לצד האוכלוסייה היוקרתית של האזור והפרוייקט המתאכלס, הופכים את פרוייקט היוקרה 'דיור כהלכה' לאטרקטיבי ומשתלם מתמיד. שדרת הווילות על הפארק, ברחוב נהר הירקון בפאתי רמת בית שמש מפתה ואטרקטיבית

העיר בית שמש מושכת אל שכונותיה החדשות אוכלוסיות שונות. חרדים, דתיים לאומיים, אנגלו סכסיים וישראלים. צביונה של רמת בית שמש א נצבע בשנים האחרונות כמקום ברמת חיים גבוהה ומודרנית, ובשילוב מקסים של חרדים ודתיים שחיים בהרמוניה, או בקיצור, דרים כהלכה.

כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של השכונה מתפתחים עוד ועוד מתחמי בילוי ופנאי ברמת בית שמש א, בעתיד הלא רחוק יבנה לא הרחק מהשדרה גם קאנטרי ובריכה לרווחת תושבי השכונה. ואכן בחודשים האחרונים, למרגלות השכונה, נפתח פארק גדול ומרהיב ובמרכזו מעיין מים מפכה המרחיב את דעת תושבי השכונה.

מעל הפארק הירוק והגדול נבנתה שדרת ווילות של פרוייקט 'דיור כהלכה' שדרה שקטה ויוקרתית הנמצאת בקצה רמה א ואל מול שכונת נווה שמיר ורמת בית שמש ג 2. "רמת בית שמש א מתאפיינת בתושבים שבאו כדי לשפר את אורח חייהם" אומר רונן שניידר מ'שניידר נכסים והשקעות'.

"לשכונות הגיעו אוכלוסיות מבוססות ומודרניות, אשר מקבלות את השירות הציבורי ברמה הגבוהה ביותר, במקביל למרכזים מסחריים חדשים שהולכים להפוך את השכונה לאטרקטיבית הרבה הרבה יותר" מספר שניידר.

ואכן, בקרבת שדרת הווילות ישנם בתי כנסת לכל הקהילות והעדות. ומרכזי קניות ופנאי שנועדו לספק שירות לאוכלוסייה היוקרתית של האזור והפרוייקט המתאכלס באוכלוסייה ברמת חיים גבוהה.

 

רונן שניידר

 

הנתונים הללו הופכים את פרוייקט היוקרה 'דיור כהלכה' לאטרקטיבי ומשתלם מתמיד.  שדרת הווילות על הפארק המרהיב, ברחוב נהר הירקון בפאתי רמת בית שמש בהחלט מפתה ואטרקטיבי מתמיד.

שניידר שוטח את חוות דעתו על הפוטנציאל הכללי של שדרת הווילות בבית שמש: 'אני מאמין, אומר שמחירי הנדל"ן באזור הזה נמצא בעלייה מתמדת במיוחד כעת עם השלמת הפארק ופרויקט חנויות סמוך הנבנה כמרכז מסחרי ייחודי העשוי להעלות באחוזים רבים את שוויין של הווילות בהתחשב ברמת החיים שתוסיף לעלות.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.