דעה: גפני עושה "סיבוב" על תושבי בר אילן

ד. קושנר
כ"ז אב ה'תשע"ט 28/08/19
ח"כ גפני אולי הפרלמנטר הטוב ביותר בכנסת, החליק כנראה על "קוגל" בדרך לבית שמש היום. דווקה גפני האיש שעוזר לכל אדם בלי קשר להשקפת עולמו הדרדר לסיטואציה שהיתה יכולה להיראות הרבה יותר מבישה אילו נשארה פמלייתו עוד כמה רגעים בבר אילן.

חרדים כן מטומטמים לא

ההשתלחות חסרת הרסן של פעילה חברתית מול חברי העירייה הרב גרינברג והרב סילברסטיין הבהירה היום כי הדברים יצאו מכל פרופורציה, כמה הקצאות ניתנו בבית שמש ב 10 שנים האחרונות? האם לא היה יכול להימצא פיתרון הולם לתושבי בר אילן?

ראשית קצת עובדות, תושבי בר אילן החרדים הגישו בקשה מסודרת להקצאה לפני יותר מ-3 שנים, מדוע הם לא קיבלו? הרי על פי דין מגיע להם גן ילדים וכמובן גם בית כנסת...

אז חזרנו קצת אחורה במנהרת הקומבינות ובדקנו, מי ניהל את העיר ב 10 שנים האחרונות? מי היה ממונה מחלקת תו"ב? אופס...  אלה לא במקרה אנשים שמייצגים אותך ח"כ גפני?  

ברחוב בר אילן לחשו לי היום מספר אברכים כי הם יודעים בדיוק מדוע אין להם גן ילדים, הם גם יודעים טוב מאוד מדוע אין להם בית כנסת. ואם השלטון שאתה היית חלק ממנו ח"כ גפני היה קיים עדיין בבית שמש, סביר להניח שעד היום תושבי בר אילן לא היו חולמים על גן ילדים או בית כנסת, גם הם, אותם תושבים תמימים שהאמינו למשה מונטג, מצאו עצמם "משכירים" דירה מאבוטבול (עבור גן הילדים בבר אילן) כדי לא להפריע לסיכומים הקואליציונים עם שלום אדרי והליכוד.

הרב גפני אם הגעת לבית שמש לעזור לתושבי בר אילן, עשה זאת! איומים וקומבינות זו נחלת השלטון הישן בבית שמש, משהו שגם אתה כפרלמנטר מוכשר לא אוהב בפוליטיקה הישראלית, אנו מצפים ממך להתקשר מיידית לראש העיר ולשאת כתף יחד איתה על מנת להשלים את החוסר העצום בכיתות לימוד ובגני ילדים (כ -1000 כיתות) חוסר שנוצר ממש בזמן שלטונך, להזכירך 10 שנים!

ח"כ גפני, אם הגעת לבית שמש לסיור בחירות ותקשורת (אחרי הכל אתה בקמפיין) אנו מבינים גם את זה, וממליצים לך להתמקד בבחירות הארציות ולתת לבית שמש שלנו להיבנות ולצמוח, ולאפשר הקצאה מהירה לתושבי בר אילן הדחויים עוד מימי אבוטבול ושות', אחרי הכל אנחנו גרים כאן, אתה רק אורח.

 

לסיום הנה דבריה של ראש העיר עליזה בלוך לפני כשבועיים בראיון לאתר החדשות YNET בנושא פתיחת שנת הלימודים. מומלץ להקשיב עם אוזניות טובות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.