האם נמצא הפתרון לנוער של הרב קליין?

מערכת מהדריניוז
ח' אייר ה'תשע"ז 04/05/17
מחזיק תיק הנוער ר' אברהם פרנקל בביקור שהתקיים לאחר חשיפת "מהדריניוז" על פינוי מרכז נוער נושר: אני מקווה שהעירייה תקצה לעניין תקציבים נוספים שיאפשרו לנו להרחיב את הפעילות החשובה הזו, כיום אין הקומץ משביע את הארי ואנחנו מחוייבים לעשות ככל שביכלתנו כדי לתת מענה לנערים אלו. 

סיור רב רושם ערך אתמול מחזיק תיק העצמת נוער אברהם פרנקל במרכז להצלת הנוער בניהולו של הרב אליהו קליין ברמה א.
 בסיור השתתפו גם מנהל המחלקה צבי נברוצקי והצוות המקצועי במחלקה. הסיור נערך במטרה לראות מקרוב את הפעילות להצלת הנערים,להכיר את הצרכים, ולבדוק אפשרויות תמיכה ושיתוף של עיריית בית שמש למגוון הפעילויות המרכז.
במהלך הביקור סקר הרב קליין בפני המשתתפים את מגוון פעילויות המרכז. בהם קבוצות לתמיכה רגשית. שיבוץ למסגרות תורניות. מניעת נשירה ושוטטות ברחובות. 
במהלך הסיור פגשו המשתתפים בעשרות נערים מכל רחבי העיר בית שמש ןבעיקר מרמת בית שמש א  היושבים סביב שולחנות מלאים בכל טוב.  הרב קליין מוסיף שהוצאות השוטפות  סתכמות בעשרות אלפי שקלים בחודש החל מדברי מתיקה ושתייה בכל ערב . רכבים היוצאים יום יום למסגרות תורניות שונות מכל רחבי הארץ כדי לשלב עוד בחור ועוד נשמה.
המהלך הביקור נשא דברים הרב פרנקל: 
 "פגשתי כאן נוער נפלא ושמעתי מהם על המצוקות והקשיים שהם עוברים, אנחנו בעיריה פועלים ונפעל ללא לאות לחיזוק ולהעצמה שלהם בתחומים רבים.

אנחנו רואים בנוער את העתיד של העיר ומחוייבים לדאוג להם לפעילות נפשית וערכית שתעזור להם לפרוח ולגדול.

המרכז של הרב קליין הוא מוסד ראשון במעלה בחשיבותו ואנחנו נעשה כל שניתן כדי שימשיך לפעול.

אני מקווה שהעירייה תקצה לעניין תקציבים נוספים שיאפשרו לנו להרחיב את הפעילות החשובה הזו, כיום אין הקומץ משביע את הארי ואנחנו מחוייבים לעשות ככל שביכלתנו כדי לתת מענה לנערים אלו. 
הרב קליין סיכם את הביקור בהערכה עמוקה למחזיק תיק העצמה הרב פרנקל על בואו לביקור. שהותיר רושם עז על הנערים כשראו נציגות מכובדת מצד עיריית בית שמש הדואגת לשלומם ועתידם.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.