רגעי האימה בדולב: "האש התחילה מהמזרן בחדר הבנות "

מערכת מהדריניוז
י"ז אדר ה'תשע"ח 04/03/18
קרן אוחיון אם המשפחה משחזרת את הרגעים הקשים ברגע השרפה: "ראיתי עיגול של אש על המזרן, בעלי הגיע וניסה לכבות אבל הלהבה התלקחה עוד יותר, כל המזרן בער". והעירייה מה היא עושה? לבינתיים כלום!

זה קרה ב-י' באדר, ביתם של דניאל וקרן אוחיון נשרף כמעט קליל, הבית ברחוב דולב הפך לכדור אש מסוכן והורים עם 13 ילדיהם נסו על נפשם מאימת הלהבות.

קרן אוחיון: ביתי הבכורה התחתנה ועמדנו לצאת ל 7 ברכות בשכונת רמות בירושלים, המחשבה היתה להשאיר חלק מהילדים בבית...  וברוך השם לא רוצה לחשוב אפילו מה היה קורה אילו לא היינו בבית.

מה גרם לשריפה?

אנחנו משערים ששתי הקטנות בנות 4 ו5 שיחקו עם גפרורים. האש התחיל על מזרון בחדר שלהן והן קראו לנו

ספרי על השניות בהם את מבינה שהבית נשרף ואתם צריכים לברוח?

אני ראיתי עיגול של אש על המזרן, בעלי הגיע וניסה לכבות אבל הלהבה התלקחה עוד יותר, כל המזרן בער, גם הארון התלקח מניצוץ שקפץ, ואז כבר לא היה עוד מה לעשות, רק לברוח, להזעיק את הילדים שכולם יצאו, ולספור אותם...

איך אתם מסתדרים ביום יום מאז המקרה?

אנחנו נפעמים מכמות החסד והרצון של אנשים לעזור, חשוב לי להודות לדוד ועקנין ולקבוצת הנערים מ"שעלי תורה" שבאו עד הבית ועזרו לנו מכל הלב, אנו עדיין מחפשים דירה מכיון שלא הרבה אנשים מוכנים להשכיר לתקופה קצרה, לבנתיים חצי מהילדים אצל ההורים שלי והשאר אצל חברים, השיפוצים יתחילו מיד ואנו במרוץ להציל את מה שנשאר מהשרפה, הדאגה העיקרית שלנו כרגע זה להשכיר בית ולעמוד בהוצאות הגדולות, אני שוב מודה לכל האנשים שמפקידים לנו כסף ומתקשרים פשוט אין לי מילים.

 

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.