מה הוביל להתפטרות אבוטבול?

ד. קושנר
כ"א טבת ה'תשע"ט 29/12/18 1
תקשורת חרדית במבוכה: בעקבות הסרת הכתבה באתר "בחדרי חרדים" בנוגע לסיבה האמיתית להתפטרות אבוטבול אתר מהדריניוז מנסה לעשות סדר בהשתלשלות העניינים, מי הגיש תביעה בבית דין? ומי נכנס עם אבוטבול לבית הגר"ח קנייבסקי? כל הפרטים...
צילום : יעקב לדרמן
צילום : יעקב לדרמן

 

ראשיתה של ההשתלשלות מתחילה בתאריך ט' בטבת בו הגישו חברי סיעת אגודת ישראל תביעה ב"בית הדין צדק הישר והטוב" נגד הרב משה אבוטבול

בהקדמה לתביעה נכתב כי "תביעה זו מוגשת כשקלו כל הקיצין ולאחר שהתובעת עשתה כל שביכולתה על מנת לסיים את הפרשה בדרכי שלום ומבלי שיהיה צורך להגיע למצב בו יהיה צורך להכריח את הנתבע להחזיר את הגזילה אשר גזל" 

"המצב הנוכחי בו הגזלן מחזיק בגזלה בריש גלי. ואף פועל עם הגזלה כדי להזיק לבעלי הרכוש הגזול מהווה ירידה לשפל מוסרי חסר תקדים של הנתבע ושל המפלגה ו/או המפלגות אותם הוא משרת והדבר אף מבזה את גדולי ישראל"

לאורך כתב התביעה מפרטים חברי המועצה של אגו"י את מסכת הייסורים שעברו לנוכח הרעה שקיבלו תחת הטובה שהעניקו לחברם לסיעה הרב משה אבוטבול.

התביעה בבית הדין מסתיימת בדרישה כספית עבור כל יום איחור בהתפטרות :

"מעבר לפגיעה האמורה להעיל הרי שנגרם נזק ממוני, אשר על כן נבקש תשלום הנזק בגין כל יום החל מיום כינוס המליאה (3.12.18) של כ- 1300 ש"ח, ההפסד בגין שכרו של סגן ראש העיר. "

 

כאמור מספר ימים לאחר הגשת התביעה הגיעו לביתו של הגר"ח קנייבסקי הרב משה אבוטבול והרב משה מונטג ככה"נ להתייעצות גם בנוגע למכתב התביעה שקיבל אבוטבול, בסופה של הפגישה פורסמה חשיפת אבי רבינה מכיכר השבת כי הגר"ח קנייבסקי הורה לרב משה אבוטבול להתפטר, ובהמשך הגיע מכתב ההתפטרות שהוגש למנכ"ל העירייה מר מתי חותא.

אתמול (שישי) בבוקר התפרסמה כתבה (שכבר הוסרה) באתר בחדרי חדרים תחת הכותרות "הסיבה האמיתית נחשפת "  "מעשה פשע שלא יסולח" אין לנו מידע מדויק מדוע הוסרה הידיעה ומי האנשים אשר הפעילו את כובד משקלם על מנת להסיר את הכתבה המדוברת, יש לנו הערכות אך נשמור אותם ואולי גם ניגנוז, כי האמת יוצאת לאור והחרדים  לא מטומטמים ובטח לא ״שוטים״ כפי שהתבטא ח״כ אייכלר נגד בוחרי בלוך החרדיים, הטעויות הקשות של נבחרי ציבור ככה״נ ייגבו מחיר אלקטורלי גבוה בבחירות הקרובות לכנסת, כמה זה ישפיע על המפלגות החרדיות? ימים יגידו....

 

 

 

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • רק כדי שתדע הצבעתי לך 4 פעמים.