היום נחנך חניון הרכבת

יהונתן מאיר
ז' סיון ה'תשע"ט 10/06/19
החניון החדש ליד תחנת הרכבת נחנך היום: 125 מקומות חניה חדשים נוספו ליד הרכבת. בטקס נכחו ראש העיר, עליזה בלוך, מחזיק תיק התחבורה, שמואל גרינברג, חבר מועצת העיר, שלום אדרי ובכירי העירייה.

 

החניון החדש של הרכבת נפתח היום במסגרת טקס חגיגי. כ-125 מקומות חנייה חדשים התווספו, בנוסף ל-55 מקומות החנייה של ההרחבה שנחנכה לפני כשנה וחצי.  במהלך הטקס נכחו ראש העיר, עליזה בלוך, מחזיק תיק התחבורה, שמואל גרינברג, חבר מועצת העיר, שלום אדרי ובכירי העירייה.

ראש העיר, עליזה בלוך אמרה:״ אנו ממשיכים לפעול להנגשת התחבורה למען תושבי בית שמש. אני מודה למחזיק תיק התחבורה שמואל גרינברג על המאמץ הממושך לשיפור התחבורה בעיר, ולחבר מועצת העיר שלום אדרי על הסיוע הרב מול משרד התחבורה והנהלת הרכבת. יחד אנו ממשיכים בחזון שיהפוך את בית שמש לעיר העתיד של ישראל" עוד הוסיפה בלוך ואמרה "אני מתכוונת להעביר את מסוף האשפה שנמצא בסמוך ולבנות במקום בניין משרדים שיביא מאות מקומות תעסוקה לתושבי העיר. אנחנו פועלים מול הנהלת הביג בכדי להקים בניין משרדי הייטק מעל הביג פאשן"

המשנה לראש העיר ממונה התחבורה שמואל גרינברג אמר: ״אני שמח לברך על המוגמר. זהו סיפוק גדול ביום זה בו נחנך החניון כאשר מהמורות רבות עברו בדרך בהשגת התקציב מרכבת ישראל ובכל השלבים בדרך בתכנון ובביצועו. אני מודה לראש העיר על הסיוע הרב לאורך הדרך, למשרד התחבורה ולרכבת ישראל לצוות אגף ההנדסה ומדור תנועה ותחבורה, למר שלום אדרי שסייע מול רכבת ישראל ולאליאור צמח מנהל הפרויקט״. 

את האירוע הפיקה דוברת העירייה החדשה גב' דפנה כהן נוריאל שלה זה האירוע הראשון במסגרת תפקידה החדש. היא נשאה דברים והציגה את עצמה באירוע. 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.