"היורק מבית שמש"

טור דעה
י"א אייר ה'תשע"ז 07/05/17 1
הנושא הכי "לעוס" לטענתו של מוטי נאה מעיתון "חדש" השבוע, זו היריקה שהייתה או לא הייתה בבית שמש?
ראשית נעיין בערך "יריקות" ונראה באמת האם יש מושג כזה "היורק מבית שמש" חשבתי לעצמי... הנה כבר חודש שלם אני מסקר בעצמי אירועים, הפגנות , וכנסים שונים, האם ירקו עלי פעם?
לכתבה מלאה...
רגעים לפני ההתנפלות
רגעים לפני ההתנפלות

"היורק מבית שמש" 
הנושא הכי "לעוס" לטענתו של מוטי נאה מעיתון "חדש" השבוע, זו היריקה שהייתה או לא הייתה בבית שמש?. האמת, לעוס כל כך עד שבא כבר להקיא מזה, אם עסקינן ביריקות, ובשר אוצר לשעבר עם כמות ג'ל בשיער, שיכולה לנתק את הדעת מהמוח. אז באמת אפשר לצקצק במקלדת המון שקרים ועדויות מפוברקות של אנשי שמאל, אשר הסתובבו כאן בזמן הפרשיה, וקיוו בציפייה רבה, שאולי איזה חרדי יירק עליהם ואז יזכו לתהילת עולם.
ראשית נעיין בערך "יריקות" ונראה באמת האם יש מושג כזה "היורק מבית שמש" חשבתי לעצמי... הנה כבר חודש שלם אני מסקר בעצמי אירועים, הפגנות , וכנסים שונים, האם ירקו עלי פעם? רגע...   מממ אהה כן כן, זה היה פעם אחת אבל המון יריקות, האמת באותו רגע שירקו עלי, חשבתי ששפכו עלי מים, אך את הבל פיהם של תינוקות של בית רבן, אי אפשר לפספס, המתיקות, הקדושה (סליחה על התיאור המעמיק ) בקיצור היה לא נעים, בטח אם מדובר בחבורה של 50 ילדים יורקים (מצורף סרטון).
אז לפני שאנחנו בודקים בחוץ, בוא ונראה מה קורה בתוך הבית שלנו, ולא נסב את ראשנו לצד שהיריקות יחלפו מעלינו, אז לסיכום "יורק מבית שמש " אין, " יורקים מבית שמש" יש גם יש, ואת התופעה הזו צריכים לעקור מאתנו, בלי קשר לוויכוח העקרוני על הגיוס, שדעתנו ידועה ולא תשתנה לעולם. לימוד תורה הוא ערך עליון, נקודה. 
ולכם הציבור החרדי דתי השפוי על כל גווניו, המשיכו לעמוד בפרץ, ולא להיכנע למיעוט קטן שמנסה לכער ציבור שלם.

ההתנפלות:

קצת על יום הזיכרון לחללי צהל 
לראשונה בישראל מזה שנים רבות, צמרת הנציגים החרדים השתתפה השנה בטקסים באופן רשמי והוקירה את זכר חללי צה"ל, השר ליצמן  נשא דברים אמיצים ואף קרא תהילים לע"נ חללי צה"ל, והניח זר על האנדרטה. האתרים החרדים הציגו סיפורי גבורה מרגשים וכואבים כאחד. אמר לי מישהו חכם השבוע, הציבור החרדי עובר שינוי, אי אפשר לא לראות את המהפכה בעניין הכרת הטוב לארץ ישראל, וליושבים בתוכה, שעשו רבות להקמתה.  אז כן יש שינוי והוא לטובה, כי הציבור החרדי הוא חכם, ו 50 ילדים יורקים לא מפחידים אף אחד. ל"ג בעומר שמח  

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • זה פשוט לא נכון החרדים בכנסת עושים את זה נטו כדי לא להתנגח אין ממש משהו מבריק במדינה שאפשר להתגאות בו אם יהודי מפחד שמא יותקף בסכין זה לא סימן טוב