היערכות האופוזיציה לקראת ישיבת המועצה

יהונתן מאיר
ג' שבט ה'תשע"ט 09/01/19
נדמה כי חברי האופוזיציה נערכים לישיבה מתוחה נוספת. חברי דגל התורה שולחים מכתבים ותלונות בזה אחר זה בנוגע להתנהלות בלתי מקובלת לטענתם. יהיה מעניין.
שמואל גרינברג
שמואל גרינברג

חבר מועצת העיר שמואל גרינברג פנה ליועמ"ש העירייה מר מיקי גסטווירט לביטול פרוטוקול מסקנות וועדת הכספים האחרונה. טענתו היא, שלא זומן כחבר ועדה לדיון כלל. וכשפנה שעה לפני הועדה ליועמ"ש בשאלה מדוע לא זומן, התברר שחלה טעות והוא נתבקש לבוא בטווח זמן שכבר לא איפשר לו להיערך באופן מספק, וללמוד יותר את הנושאים שיעלו לדיון. מה גם שלטענתו לא נשלח אליו כל חומר עיוני שהוא, הנוגע לכל מה שיעלה להצבעה להחלטת הועדה, שלא לפי הנוהל והחוק.

 

גרינברג מבקש לבטל את ההחלטות שנקבעו בנוגע להתקיים בנוגע לצו הארנונה שלא התקיימה הצבעה עליו. הגזבר ביקש לקטוע את הדיון ולהמשיכו אחר כך כדי שיספיקו לדון על התקציבים הבלתי רגילים. ומשהסתיים הדיון על התקציבים עדיין לא חזרו לראשית הדיון בנושא צו הארנונה ולא התקיימה הצבעה עליו. לאחר שננעלה ישיבת הועדה אמר היועמ"ש גסטווירט  שלא צריך הצבעה. מאחר שלא התקיימה הצבעה על צו הארנונה, אי לכך מבקש גרינברג להסיר את הסעיף מסדר היום ולכנס שוב את ועדת הכספים לדיון והצבעה כחוק.

 

גרינברג מצביע על ליקוי נוסף כאשר ההצבעה על תקציב בלתי רגיל ההצבעה נערכה בחופזה ולא ניתנה שהות למצביעים להצביע, וברגע שהיה נראה כי יש רוב להצבעה, ננעלה הישיבה ולא נאמרו הדברים מפי החברים בוועדה. מהעולה בפרוטוקול ניכרת תמונה שונה בהתפלגות ההצבעה. אבקש הצבעה נוספת בוועדת הכספים על סעיף זה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.