הכי קרוב לעליזה: אסף פאסי עונה על 3 שאלות

ד. קושנר
כ"ז טבת ה'תשע"ט 04/01/19
הוא ליווה את ד"ר בלוך מתחילת הקמפיין, אחרי שליווה את נפתלי בנט בבית היהודי. הוא מייחל ליום שבו רבני הציונות הדתית והרבנים החרדיים יפגשו ללא חצרות. קבלו את יועץ התקשורת הכי שקט והכי שנון שתכירו אסף פאסי
אסף פאסי ונפתלי בנט יו"ר הימין החדש
אסף פאסי ונפתלי בנט יו"ר הימין החדש


חברת הפרסום והדיגיטל של פאסי טובלת בירק של מושב בר גיורא, היא מונה 11 עובדים חלקם תושבי העיר בית שמש, פאסי מתמחה בתחום הפוליטי, במיוחד בתחומים הקשורים לדתיים וחרדים כבר הקים בעבר מערכי דוברות מורכבים יותר (חברון) בין לקוחותיו תמצאו את "נפש יהודי", "הרמבם היומי"," אור בבית", "ותן חלקנו", "קרוב ללב" ועוד... עכשיו הוא מתכונן להסתער על בניית מערך הדוברות בעיריית בית שמש שייתן מענה הולם לצרכיה התקשורתיים הגדלים של העיר הכי מעניינת בישראל מאז הבחירות האחרונות.

תפסנו אותו ל 3 שאלות, הנה מה שקיבלנו

איך תיראה בית שמש עוד 5 שנים?

בעיני בית שמש יכולה להיות דוגמא ומופת לחיים משותפים של המגזרים השונים. אני מעריך מאוד את עבודתה של עליזה, ומכיר את המאמצים הכנים והאמיתיים שלה מאחורי הקלעים לאחד. אין לי ספק שכשעושים דברים מתוך אמת אז מצליחים. בית שמש של עוד 5 שנים היא בית שמש טובה יותר, עם תושבים חדשים מכלל המגזרים ועם שיח אמיתי בין התושבים.
עיר יפה יותר, נקייה יותר, נעימה יותר ובעיקר עם תקווה גדולה יותר. בע"ה.

דתיים - חרדים, מה התרומה שלך לשיח הזה ?

אני אדם דתי שגדל בבית מעורב. אבי גדל במשפחה חילונית ואמי בבית מסורתי. עם השנים התחזקה המשפחה ואני ואחיי גדלנו בישיבות של הציונות הדתית. אני מעריך מאוד את לומדי התורה בציבור החרדי ומתפלל ומייחל ליום שבו תהיה הערכה גדולה יותר בין הציבורים ושבאמת הקצוות לא ינהלו את השיח אלא האנשים. וגם מייחל ליום שבו רבני הציונות הדתית והרבנים החרדיים יפגשו ללא חצרות. אין לי ספק שמצבנו יהיה טוב בהרבה.
אני מאוד מקווה שההכרות העמוקה שיש לי עם המגזרים השונים- החרדי הציוני דתי והחילוני תועיל. וכמובן שאיעזר באנשי מקצוע ובגורמים מהמגזרים השונים שיסייעו להגיע ולהכיר את הניואנסים של כל מגזר ומגזר.

 

קטע מספרו של אסף פאסי "משפטי הרב קוק"

 

היית חלק מהרבה קמפיינים פוליטיים איזה אתה הכי זוכר ?

הקמפיין הראשון עימו התחלתי ב2012 עם נפתלי בנט והבית היהודי היה קמפיין מדהים. הייתי שותף לעשייה מאוד תמימה ואמיתית של אנשים לא משופשפים בפוליטיקה וזו חוויה חד פעמית.
זכיתי לעבוד עם שרים חברי כנסת ראשי ערים וראשי מועצות רבים אך החוויה שהייתה לי לאחרונה בבית שמש עם ניצחונה של עליזה היא חוויה מתוקה שאני רואה כחשובה מאוד ומקווה שנצליח בע"ה לעשות דברים טובים בהמשך למען בית שמש.

 

עוד קטע מספרו של פאסי "משפטי הרב קוק"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.