המוחים הפריעו לשר החינוך ולראש העיר

יהונתן מאיר
כ"ו אב ה'תשע"ט 27/08/19
עשרות אברכים משכונת בר אילן פרצו לנאומו של שר החינוך רפי פרץ בטקס חידוש כיכר ע"ש השר זבולון המר עם שלטים "זבולון המר לא היה מפקיר מאה ילדים ללא גן". האירוע הזה הינו בהמשך לעליית מדרגה משמעותית במחאות הורי הילדים

קבוצה מתושבי רחוב בר אילן הגיעו לרמה א' כדי להפגין בעת נאום שר החינוך, הרב רפי פרץ, לחנוך מחדש של הכיכר על שם שר החינוך המנוח, זבולון המר. הם פרצו למתחם הטקס בעת נאום שר החינוך. נציגי העירייה הזעיקו את המשטרה.

על השלטים נכתב "זבולון המר לא היה מפקיר מאה ילדים ללא גן". בתגובה לכך שקרוב למאה ילדים חרדים נותרו ללא גן. יודגש כי האירוע הזה הינו בהמשך לעליית מדרגה משמעותית במחאות הורי הילדים. היום עמדו ההורים מול כינוס מנהלים עם ראש העיר וסגן ראש העיר, סגן הממונה על החינוך הרב ישעיהו ארנרייך.

מפגש מנהלים/ות חגיגי? כתבו המפגינים במכתב למנהלי המוסדות כשאחינו בשרינו בצרה ובשביה? אנו וועד תושבי רח' בר אילן רוצים להפנות את תשומת ליבך לזלזול המחפיר של עיריית בית שמש כלפי תושבים שווי זכויות מן השורה ומן המנין. 800 נפשות המתגוררות בשכונת בר אילן נהפכו לאסירים פוליטיים בשתיקת המשתפי"ם מלחכי הפנכה של ראש העיר, למעלה מ 90 ילדים לא יודעים היכן יתחילו את הלימודים בעוד פחות משבוע ימים!

מכרו לכלל הציבור בכל עיתוני סוף השבוע מצג שווא על פתרונות קסם, וע"כ שהמשיח בכבודו ובעצמו הגיע סוף סוף לכיסא ראש העיר, סיפרו לנו על 1000 כיתות חסרות, אך משום מה הזמינו רק 21 קרוואנים. הבטיחו הבטחות על כיתות לימוד ללא מנדי"ם. אז הבטיחו! אתה, ממנהלי המוסדות החרדים בעיר יודע ומכיר בעובדות האמת. די לחיוכי השקר של ראש העיר! מנהל יקר! ללמעלה מ 90 ילדים אפילו לא הבטיחו להם הבטחות! לא מנסים להביא להם פתרונות! העירייה מתעלמת ממצוקה קיימת שרק תלך ותגבר. העירייה והחברים בה מבצעים בנו ובילדינו טרנספר הלכה למעשה.

"חרדו – ריין" כתבו המוחים בחריפות. עיר הוותיקה נקייה מחרדים. לילדי הגן משכונת בר אילן לא נגמר החופש! גם לך מנהל יקר מגיע חופש. אנו מציעים לך חופשה משפחתית ביום שלישי בשעות הצהריים ]בערך בשעה 12 ]חוויה בלתי נשכחת! ]פרטים במייל חוזר[ ובכך נביע את הזדהותנו במתן פתרון הולם לשכונת "בר אילן" ונצעק את זעקתנו השקטה באפליה בין מגזרים ולא ניתן יד להפלות את רוב תושביה על פני המיעוט, די לחנפנות חסרת כל הגיון של משתפי הפעולה. מגיע לנו בזכות וע"פ כל דין - ולא בחסד וברחמים! אנו וועד התושבים נהיה שם ונתעד בזמן אמת את משתפי הפעולה, ונשדר לכם באון ליין את החיוכים המגוהצים מול הכיסאות הריקים. לא תפסידו!

רבינא חושף  ב'כיכר': מחריף המאבק של 'דגל' בעליזה בלוך: גפני ופינדרוס יגיעו מחר לשכונת המריבה לחזק את התושבים במאבקם נגד העירייה. בחמישי תיערך עצרת ברחובה של עיר עם רבני העיר ונציגי 'דגל'., בשעות אחר הצהרים הופצו סרטונים שמעמתים את ראש העיר עם הבטחות הבחירות שאמרה, ומה שמתבצע כעת הלכה למעשה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.