המלחמה על הקול החרדי

ממומן
י"ג חשון ה'תשע"ט 22/10/18
רוני רימון אצל אבי מימרן: היועץ האסטרטגי של ד"ר עליזה בלוך לראשות עיריית בית שמש במילים קשות כנגד ראש העיר הרב משה אבוטבול ברדיו קול חי. האזינו לראיון המלא

רימון למימרן:"איך אני יודע שמשה אבוטובול הוא ראש עיר גרוע?! משום ש90% מהקמפיין שלו מבוסס על הכפשתה של עליזה בלוך ועל מסע הפחדה." רימון קרא קטעים מתוך פשקוויל נגד בלוך שיצא הערב בבית שמש: "לחשוב בכלל על תמיכה במועמדת של מפלגות אנטי חרדיות אכולות שנאה ששוללות את עצם קיומו של האזרח החרדי?" רימון שאל את אבי מימרן שדר רדיו קול חי: "הליכוד וכחלון נמצאים עם המפלגות החרדיות בממשלה... הן מפלגות אנטי חרדיות אכולות שנאה?? אבוטבול התחנן לליכוד ולכולנו בבית שמש שיתמכו בו תמורת תפקידים. הן רשימות אנטי חרדיות??? ככה מקבלים קולות? תנהל את העיר כמו שצריך כך תקבל קולות"
עוד אמר רימון בראיון למימרן ברדיו קול חי: "אם מר אבוטבול רוצה לנצח בבחירות, לפי דעתי זה קצת מאוחר מדי- הוא מנהל עיר שנמצאת בפשיטת רגל. אין שירותי דת בעיר, אין כיתות לימוד, אין רב ראשי לעיר, אין מנהל מחלקת רווחה- העיר הזו פושטת רגל. כל מי שגר בבית שמש יודע זאת. חשוב שיפסיק להפחיד את התושבים החרדים שהם יקבלו קנסות ויבולע להם. כך לא עושים בחירות!"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.