המע"ר: שני ילדים ננעלו ברכב וחולצו בשלום

יוסי לוז
ט' אדר ה'תשפ"א 21/02/21
שני ילדים ננעלו הרכב בשגגה בתוך רכב לעיני הוריהם, ברחוב מאיר פרוש שבשכונת המע"ר – וחולצו בשלום ובמהירות על ידי כונני ארגון 'ידידים' • כונן 'ידידים' סיפר: "עם קבלת הקריאה יצאתי מיד למקום והתחלתי בפעולות הפתיחה. יחד עם כוננים נוספים פתחנו את הרכב וחילצנו את הילדים בשלום
צילום: דוברות 'ידידים'
צילום: דוברות 'ידידים'

בשעות הערב הוזעקו מתנדבי 'ידידים' לרחוב מאיר פרוש שבשכונת המע"ר –רמה א', בעקבות דיווח על שני ילדים שננעלו בשגגה ברכב לעיני הוריהם. כונני הארגון שהגיעו למקום חילצו את הילדים באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מדוברות ידידים: (י-ם) נמסר, כי "הערב (ראשון) בשעה 18:26 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני ילדים שננעלו ברכב בשגגה לעיני הוריהם ברחוב מנחם פרוש ברמת בית שמש א'. יוסי דושינסקי ונתן רובנשטיין, כונני סניף בית שמש, ובנצי טכובר, אחראי מתנדבים רמת ב"ש ב', נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם חילצו את הילדים בשלום ובצורה נקיה ובטוחה, מבלי לגרום כל נזק לרכב".

כונן 'ידידים', יוסי דושינסקי, מספר: "עם קבלת הקריאה יצאתי מיד למקום והתחלתי בפעולות הפתיחה. נתן ובנצי הגיעו גם ועזרו לי כך שמהר מאוד פתחנו את הרכב וחילצנו את הילדים בשלום. ההורים הודו לנו על המענה המהיר והמקצועי. זו לא פעם ראשונה שאני מחלץ אבל כל פעם זה נותן סיפוק גדול מחדש".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.