הנדסה מחודשת: המהנדס החדש פורש

יהונתן מאיר
ב' אלול ה'תשע"ט 02/09/19
עיריית בית שמש ומהנדס העירייה, משה לוברבום הודיעו היום על הסכמה כי הוא יסיים בסוף השנה את תפקידו. לוברבוים כיהן כמהנדס העיר במהלך החודשים האחרונים אך מטעמי אי התאמה לתפקיד הוא פורש מוקדם מתפקידו

מדוברות העירייה נמסר כי עיריית בית שמש ומהנדס העירייה, משה לוברבוים הודיעו היום על הסכמה כי משה לוברבום יסיים בסוף השנה את תפקידו. ראש העיר, עליזה בלוך ומנכ״לית העיריה, מירה מינס מודות למשה לוברבוים על שהיה שותף פעיל בקידום תהליכים רבים אשר טמון בהם פוטנציאל להוביל את העיר בית שמש למעמד לו היא ראויה.

לוברבוים הודה לבלוך ולמינס על העבודה המשותפת ועל ההזדמנות לחוות את הרוח החדשה והמנהיגות המחבקת שהכניסה בלוך לבית שמש. כמו כן ציין את שיתוף הפעולה בין ראש העיר לבין מר שמעון גולדברג , יו״ר ועדת המשנה לתכנון ובניה, והודה למר גולדברג על שיתוף הפעולה, האמון, והתנופה שהכניס למינהל הנדסה ולוועדה המקומית.

עוד ציין משה לורברבום כי אין לו ספק שהעבודה המשותפת בין בלוך וגולדברג תניב ברכה לעתיד המשותף לכל חלקי האוכלוסיה בעיר, מה שיהווה השראה לכל מדינת ישראל.

לורברבוים , מהנדס אזרחי בוגר הטכניון. בין שאר תפקידיו הקודמים שימש מהנדס העיר באור יהודה, מהנדס העיר בלוד וסגן מהנדס העיר ברמלה.  בין שאר פעולותיו הרבות כמהנדס עיר, משה היה אחראי לקידומם של הערים האמורות  בתיכנון איכותי לשכונות מגורים , תכנון שטחי תעסוקה ומסחר לשיפור החוסן הכלכלי וקידום תכניות בינוי-פינוי-בינוי רבות. כמו-כן היה אחראי לקידום פרויקטים פיזיים רבים , בין השאר, בתכנון וביצוע מהיר של מבני ציבור וחינוך לסוגי האוכלוסייה המגוונים.

ככל הנראה הדרישות של עיר מתפתחת כמו בית שמש לא תאמו באופן אופטימלי ליכולותיו של לוברבוים והוא העדיף לפנות לאפיקים אחרים.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.