הנהג הבריון ממשיך באלימותו

יהונתן מאיר
י"ד חשון ה'תש"פ 12/11/19
שוב אירוע אלים בקו 19 מרמת בית שמש ג. אותו נהג אוטובוס שעלה לכותרות בימים האחרונים. ונטען כלפיו כי נהג באלימות, בשעת אחר צהרים אתמול עצר את האוטובוס במהלך מסלול ופרק את הנוסעים בעליה של רחוב נחל צאלים והם נאלצו ללכת ברגל דקות ארוכות.
סופרבוס. ויקיפדיה
סופרבוס. ויקיפדיה

מעדויות שנתקבלו באתר החדשות החרדי בבית שמש 'מהדריניוז' עולה החשד כי אותו נהג האוטובוס שנטען כלפיו כי נהג באלימות בשבוע שעבר וזומן לחקירה במשטרה ולשימוע לפני פיטורין בחברת סופרבוס, ממשיך במעלליו בפגיעה חמורה בשלומם ובטובתם של תושבי העיר צרכני התחבורה הציבורית.

 אתמול עצר הנהג את האוטובוס במהלך נסיעה במסלול  הקו ופרק את הנוסעים שעל פי טענתו התנהגו באופן שלא התאים לו שלא במקום תחנה. וכך והם נאלצו ללכת ברגל דקות ארוכות מנקודת העצירה ברחוב נחל צאלים בעלייה לכיוון רמת בית שמש א. האירוע על פי העדויות היה בסביבות השעה 16:00 אתמול כאשר אוטובוס מלא בנשים וילדים שחזרו מהלימודים עצר ולא המשיך לנסוע למרות מחאתם.

על פי הנוכחים גם המשטרה זומנה למקום אך לא היה לאל ידה לגרום לנהג האוטובוס להמשיך בנסיעה לפחות לא שידוע לעדי הראייה ששוחחו עימנו שחלקם אף זוכרים את אירוע האלימות כלפי הילדים נוסעי האוטובוס בשבוע שעבר.

מערכת מהדריניוז קוראת להנהלת חברת סופרבוס לטפל בעניין במלוא החומרה ולא לאפשר לנהגים מסוג זה להמשיך ולהחזיק בתפקידם. עד כה לא נמסרה למערכת תגובת החברה לאירוע החמור הנ"ל.

יוזכר כי בסוף השבוע שעבר בלב רמת בית שמש ג'  נהג אוטובוס חרדי של חברת "סופרבוס" עצר באמצע הנסיעה ותקף קשות ילדים בגלל שהם שיחקו ברצועה המותקנת באוטובוס, נוסעים שישבו שם חצצו בין הנהג לילדים והם נפגעו קל.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.