הנהלת 'לאומית' בפגישה עם רבנים ומורי הוראה ברמב"ש ג' 2

ד. קושנר
י"ד שבט ה'תש"פ 09/02/20
לקראת פתיחת המרכז הרפואי ה-11 בעיר קיימה הנהלת 'לאומית' סדרות פגישות עם רבני העיר, בהם הועלו שאלות ונושאים שונים שעל סדר היום הנוגעים ל'לאומית' ולקוחותיה בבית שמש. הרבנים שיבחו את 'לאומית' על פועלה החשוב למען בריאות הציבור וההתאמה המוחלטת שלה לצרכי הציבור החרדי
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

הולכות ונשלמות ההכנות לקראת פתיחת המרכז הרפואי ה-11 במספר של 'לאומית שירותי בריאות' בעיר בית שמש. המרכז החדש ממוקם בשכונת רמת בית שמש ג 2, ברחוב מרים הנביאה המהווה למעשה את מרכז השכונה. כחלק מההיערכות, ערכו במהלך השבוע שעבר אנשי הנהלת 'לאומית' הרב אפרים רוזנשטיין – מנהל שיווק הארצי למגזר החרדי ומר יאיר רט מנהל אזור יהודה, ביקור אצל רבני השכונה לצורך עצה והכוונה.

אנשי המשלחת ביקרו בביתו של הרה"ג ר' יחיאל יהושע רבינוביץ שליט"א – רב קהילת תפארת יעקב, הרה"ג ר' אברהם פדידה שליט"א רב קהילת עטרת יוסף, והרה"ג ר' ישראל מאיר וייל שליט"א – רב קהילת בני הישיבות.

חברי הנהלת לאומית סיפרו לרבנים על הצמיחה וההתרחבות של 'לאומית' בעיר, וקיבלו מהם תשובות והדרכה בנושאים שונים בענייני רפואה והלכה. הרבנים שליט"א הביעו את התרשמותם והתפעלותם מהעשייה הברוכה של 'לאומית', בפרט לאור העובדה שזו נעשית כל העת בהתייעצות ובהכוונה עם הרבנים ומורי ההוראה, מתוך מטרה להתאים את כלל השירותים לאורך החיים החרדי ע"פ כל דרישות וגדרי ההלכה.

יצוין כי המרכז הרפואי החדש בשכונה המתפתחת הוא למעשה קומפלקס רחב ידיים בו יוכלו לקוחות 'לאומית' לקבל את כל השירותים הרפואיים מאת הצוות המקצועי המנצח של 'לאומית שירותי בריאות', באופן המותאם לחלוטין לדרישות ההלכה ולאורח החיים החרדי. במרכז החדש יהיה גם בית מרקחת רחב ידיים לטובת לקוחות 'לאומית', מה שיסייע מאוד ללקוחות המתגוררים באזור בכלל, ולאלו שיטופלו במרכז בפרט.

פתיחת המרכז הרפואי, ה11 במספר בבית שמש, מהווה המשך ישיר להובלה של 'לאומית שירותי בריאות' בעיר, בדגש על הציבור החרדי. קרוב לשלושים אלף לקוחות 'לאומית שירותי בריאות' המתגוררים בעיר בית שמש נהנים כבר כיום מעשרה מרכזים רפואיים מתקדמים, בהם מעניקים שירות אישי ומקצועי למעלה מ-300 (!) רופאים.

בתוך כך מצטרפים בימים אלו שני רופאים מומחים למצבת המומחים של לאומית בעיר, והם יקבלו קהל במרכזים הרפואיים השונים. מדובר בפרופ' ראובן ברומיקר - מומחה לרפואת ילדים מביה"ח שניידר, שמקבל במרכז הרפואי רמת בית שמש ב'. מומחה נוסף שהצטרף הינו ד"ר דניאל לווינשטיין, מומחה לפסיכיאטריה, שמקבל במרפאת בריאות הנפש  בשכונת יפה נוף.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.