העונש על כינוי הרבנית כ"רשעה ארורה"

יהונתן מאיר
כ"ט תשרי ה'תש"פ 28/10/19
הרב דוד בניזרי מבית שמש ישלם על פי פסק דין תורה 20 אלף ש"ח לרבנית עדינה בר שלום על שכינה אותה 'רשעה ארורה'. יוזכר כי אתר 'מהדריניוז' חשף עוד במהלך ימי הבחירות את נפיצות הדברים כפי שהתבטא הרב

הרב דוד בניזרי רב קהילה בבית שמש ישלם 20 אלף שקל לרבנית עדינה בר שלום על שכינה אותה "רפורמית" ו"רשעה ארורה" במהלך הבחירות המקומיות האחרונות. כך הורה בית המשפט בפסיקתו שנחשפה הבוקר ב'ווינט'.

על פי מה שדווח מדובר בקנס עליו הוסכם במסגרת הליך גישור שהתקיים מול רבה הספרדי של ירושלים הרב שלמה עמאר ובית המשפט נתן לו תוקף של פסק דין. במהלך מערכת הבחירות האחרונה בה התמודדה עליזה בלוך שאף נבחרה לראשות העיר. הרב דוד בניזרי, רב קהילה בבית שמש ואיש ש"ס, כינה את הרבנית בר-שלום 'רפורמית' ואמר כי הוא 'מרחם' עליה על התמיכה הפומבית בד"ר עליזה בלוך לראשות העיר על פניו של המועמד החרדי הרב משה אבוטבול.

"אני מרחם על הבת הרפורמית שלו, הרשעה הארורה הזו, שבאה לפה ודיברה בשם הרבנות ובשם 'מועצת הנשים של בית שמש'. אוי לה מיום הדין, אוי לה מיום התוכחה", אמר בניזרי בחריפות בנוכחות קהל מאזינים גדול בהמשך הרב בניזרי חזר בו ואף הביע התנצלות פומבית מהדברים אך ההתנצלות לא הספיקה. והרבנית בר-שלום החליטה להגיש נגדו תביעת לשון הרע בסך 300 אלף שקל באמצעות עו"ד אילן בומבך. וכעת הגיעו הצדדים להסכם פשרה שאומץ על ידי בית המשפט.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.