הפגנת התמיכה בנתניהו: ח"כ קטי שטרית הצטרפה למפגינים

יוני קפלן
כ"ח חשון ה'תש"פ 26/11/19
ברחבת מוזיאון תל אביב מתקיימת הערב הפגנת תמיכה ברה"מ נתניהו. אלפים הגיעו למחות על החלטת היועמ"ש וקראו: "האהבה שלנו תנצח". רוב הח"כים ושרי הליכוד נמנעו מלהגיע, מלבד ח"כ קטי שטרית, מיקי זוהר, שלמה קרעי והשרה מירי רגב
האלפים בהפגנה הערב (ללא קרדיט)
האלפים בהפגנה הערב (ללא קרדיט)

אלפים השתתפו הערב בהפגנת מחאה על החלטת היועמ"ש להגיש כתב אישום נגד רה"מ נתניהו. תחת הכותרת "האהבה שלנו תנצח" קראו המפגינים "לא ניתן יד להפלת שלטון הימין".

למרות נסיונות לשכת ראש הממשלה להזמין להפגנה את נבחרי הליכוד, רובם המוחלט בחר שלא להגיע - מי בתירוצי סרק ומי מפאת מחויבויות קודמות. בלטה בנוכחותה ח"כ הטריה קטי שטרית תושבת העיר בית שמש שנבחרה בבחירות האחרונות והוכיחה כעת את נאמנותה לראש הממשלה. אליה הצטרפו השרה מירי רגב, ח"כ מיקי זוהר, וח"כ שלמה קרעי.

משה שטרית, סגן ר"ע בית שמש מטעם 'הליכוד' מסר ל'מהדריניוז' כי מסניף הליכוד בעיר יצא אוטובוס שלם מלא בפעילים שהגיעו גם הם לתמוך בראש הממשלה.

"כל הפגנת ימין היא הסתה, כל הסתה בשמאל היא הפגנה", אמרה השרה מירי רגב בנאומה, ותקפה את כלי התקשורת. והוסיפה "אתם תכריעו, אתם הריבון. הכח שלכם אזרחי המדינה גם הוא פסק דין חלוט, מאות אלפים במדינה חשים שהם מושתקים ולא ישתיקו אותנו. עלינו להתאחד סביב נתניהו. אין מקום לפיצולים. אנחנו נאמנים למנהיגי הליכוד כל הדרך.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.