כך תיחלץ מהמשבר ותעניק לעצמך יציבות כלכלית!

מהדריניוז
כ"ג סיון ה'תש"פ 15/06/20
משבר הקורונה הותיר רבים ללא עוגן כלכלי בטוח ויציבות תעסוקתית. ב׳מרכז החרדי להכשרה מקצועית׳ שלוחת בית שמש תוכלו לרכוש מקצוע מבוקש שיאפשר לכם לפרנס בכבוד את משפחתכם. לימודים בתנאים נוחים, מותאמים לציבור החרדי ובקרבת מקום לבית. הרשמו עכשיו ותזכו למגוון קורסים במימון מלא!

אחת ההשלכות הקשות ביותר של משבר הקורונה היא הפגיעה במשק הישראלי. עשרות אלפים איבדו את פרנסתם בעקבות יציאה לחל״ת או גרוע מכך, פיטורין, ולמדו על בשרם שהבטחון הכלכלי שהיה להם, יכול להתערער ברגע אחד. המסקנה המתבקשת כתוצאה מכך, היא רכישת מקצוע שיספק את היציבות הכלכלית המתבקשת. כשאדם בעל מקצוע בתחום מסוים, הוא תלוי בעצמו וגם כשנסגרת בפניו דלת במקום עבודה, הוא מיד יכול למצוא את עצמו במקום עבודה אחר. 

ב׳מרכז החרדי להכשרה מקצועית׳ הבינו את ההשפעה של משבר הקורונה על המשק ועל התפיסה של הציבור, ויצרו את ההתאמות המתבקשות על מנת לספק פתרון מלא לאלה המבקשים לרכוש לעצמם השכלה איכותית במקצוע שיוכל לפרנס את משפחתם בכבוד. בשנת הלימודים תשפ״א הבעל״ט תוכלו לרכוש ב׳מרכז החרדי׳ מקצוע מכובד שיתן לכם צמיחה ואופק ליציאה מהמשבר הכלכלי הכבד שפקד את המשק. 

גולת הכותרת של הקורסים במרכז החרדי להכשרה מקצועית, הם כמובן מקצועות ההנדסאים - הנדסאי בנין, הנדסאי אדריכלות, הנדסאי חשמל וקורס חדש שנפתח השנה - הנדסאות מכשור רפואי, וכן מקצועות החשבונאות והמנהל הזוכים לביקוש רב בשוק. 
היתרונות הגדולים ברכישת מקצוע דווקא במרכז החרדי הם כמובן הותק המכובד של 25 שנה בתחום, והנסיון הרב של המרצים הטובים ביותר בתחום, שמגיעים כולם מעולם התעסוקה ומכירים היטב את הצרכים של המשק. כמו כן הלימודים מותאמים במיוחד עבור הציבור החרדי, הן מבחינת ההתאמה של התכנים והן מבחינת ההפרדה בין גברים לנשים, כאשר בשלוחת ׳בית שמש׳ המקומית, לימודי הנשים הם בשעות הבוקר ולימודי הגברים בשעות הערב. 

שנת הלימודים הבאה בשלוחת בית שמש של ׳המרכז החרדי׳ תפתח בעז״ה מיד לאחר החגים, וככל שתקדימו להירשם כך יגדל הסיכוי לקבלת מלגות לימודים. המלגות נעות בין מימון מלא למקצועות ההנדסאים לגברים, ועד מימון חלקי למגוון הקורסים האחרים. אל תחמיצו את הזדמנות הפז לצאת מהמשבר אל אופק של רווחה ויציבות כלכלית. מהרו להירשם!

להרשמה חייגו >> 0737935815 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.