הרב אבוטבול: "ההפסד כואב לעסקנים"

משה כהן
ט"ו כסלו ה'תשע"ט 23/11/18 1
הרב משה אבוטבול בראיון ל"בחדרי חרדים": על החשדות לבגידת שלומי אמונים "רואה את הזוויות הרוחניות בדבר" על האחדות שהתמוססה "כל אחד יש לו אמירה אחרת וזה חבל" על ד"ר בלוך "אני מתפלל למענה שתצליח" ולסיום "מי בגד?" כל התשובות בפנים
צילום : יעקב לדרמן
צילום : יעקב לדרמן

בית שמש ניצחה העסקנים הפסידו!

חילופי השלטון בבית שמש הדגישו מחד גיסא את גדולתו של האיש המיוחד והנדיר הרב משה אבוטבול הי"ו, אבוטבול ביצע את טקס העברת "השרביט" (המפתחות לרכב והלשכה) בצורה מכובדת להפליא, אפשר לומר אולי בדרך הכי ראויה בבחירות לרשויות המקומיות ישראל. אם מתייחסים למועמדים ונבחרים אשר חצו גבולות ברורים (רון קובי טבריה) וראשי ערים ששכחו שהבוחרים הם המחליטים (ראש עיריית נהריה:"רוב תושבי העיר כפויי טובה") אבוטבול הוא למעשה המפסיד שיצא "מנצח" בזכות הדרך שבחר לסיים את כהונתו.

מאידך גיסא עיריית בית שמש נתפסה במערומיה בכל מה שקשור לנבחרי ציבור שסרחו, לא ניכנס לפרטים ושמות, חקירת המשטרה עדיין בעיצומה, וחלק מהתיקים כבר הגיעו לפרקליטות המדינה.

 

אז מי בגד?

בית שמש הפסידה ראש עיר חביב ישר והגון, אשר פעל בקדנציה ראשונה בשיא המרץ, ובאמת טביעות אצבעותיו ניכרות על המון בניינים, מוסדות, גנים, פארקים וכו' ולפעמים גם סלעים שמדרדרים על מכוניות...  אז איך הפך אבוטבול משליט לנשלט?

כל תושבי בית שמש יודעים מה קרה בקדנציה השנייה, ידעו ושתקו, מי לא שתק? (חוץ ממהדריניוז כמובן) למשל תושבי חפציבה שהצביעו בבחירות האחרונות ב 100%!!הצבעה, בדקתם כמה מהם הגיעו להצביע בבחירות האחרונות? 

במערכת הפוליטית (דגל התורה) היה מי שהגדיר זאת כבגידה, כהליכה נגד גדולי ישראל, וכו' וכו' 

בואו נשים את הקלפים על השולחן, הרי מה שמעניין חלק גדול מנבחרי הציבור (בקדנציה האחרונה) היה עצמם וביתם בלבד, חושבים שאנו טועים? הנה רשימה של חלק מהעוולות היותר קשות שנעשו בעיר, והדגש הוא בלי שמות!

א. תושבי רמה ב שהתלוננו על "גניבת" אחוזי בנייה ע"י נבחרי ציבור ועסקנים, ונמצאו צודקים בהתנגדויות שהגישו, מצאו עצמם נרדפים, זו בגידה!

ב. בנות ספרדיות, והפעם גם בנים (מכל העדות) ש"נזרקו" מתתי"ם ללא רחמים בגלל שהעזו להתלונן על מפגעים חמורים של העירייה או על בניה לא חוקית הפוגעת בזכויותיהם הבסיסיות זו בגידה!

ג. חלוקת הקצאות ושטחים למקורבים וחסידויות (בלי חסידים) על בסיס אכלוס עתידי וזלזול בצרכי התושבים שכבר התאכלסו. זו בגידה!

ד. קבלת "מעטפות" מיוחדות תמורת טובות הנאה, על גבם של אברכים תמימים זו בגידה!

ה. לא לספר לגדולי ישראל את האמת על המתחולל בעיר, ולהסית נגד תושבים שראו את האמת בעניים. זו בגידה!

 

 

יש עוד המון סיפורים מזעזעים, שהאוזן לא יכולה לשמוע, ועדיף שהעניים לא יראו, אך שאנו רואים את עזות המצח של חלק מנבחרי הציבור, בדרישה לתיקים חשובים, כל זאת לאחר רמיסת זכויות התושבים ברגל גסה וכוחנית, קשה מאוד שלא לספר את הסיפורים הכואבים שחוו תושבי עירנו.       

 

תקוות התושבים היא לקואליציה בריאה ש"תעבוד" עבור התושבים, ולא תתנהל כאילו בית שמש היא החצר האחורית של נבחרי הציבור והם יעשו בה כרצונם

אל תשכחו.. אנחנו בחרנו אתכם, לא תתנהלו נכון? נעיף אתכם לכל הרוחות!

אל תנסו אותנו...

 לראיון המלא עם הרב משה אבוטבול הי"ו לחצו כאן    

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • לכן, הא עדיין תצטרך להתמודד עם חלק קטן מהעסקנים הותיקים. נראה מי ואיך היחסים יתנהלו. אולי צריך לחשוב על העניין בבחירות הבאות.