הרב קליין בפעילות לילית עם הנוער

מערכת מהדריניוז
כ"ו סיון ה'תשע"ז 20/06/17
00:00 בלילה : הרב אברהם קליין עושה את דרכו עם קבוצת נערים גדולה ושלושה מגשי פיצה, קצת דברי תורה עוד חיזוק, והנה עוד נער צעיר חוזר למסלול.
הרב קליין עם עוד צדיק שחוזר למסלול
הרב קליין עם עוד צדיק שחוזר למסלול

00:00 בלילה, ממרפסת ביתי אני צופה לגן עין גדי הנמצא למרגלותיו של ההר המוכר סמוך למרכז המסחרי, אברהם קליין עושה את דרכו עם קבוצת נערים גדולה ושלושה מגשי פיצה, קצת דברי תורה עוד חיזוק, והנה עוד נער צעיר חוזר למסלול, כנראה שבכל זאת, הרוח הגבית שנשבה מהכנס להעצמת הנוער אותו מובילים הרב אברהם נחמן פרנקל והרב צבי נברוצקי, הגיע גם אל העוסקים במלכת הקודש בשטח, "זו עבודה קשה" אומר הרב קליין, כל ערב, לפעמים עד 3 בלילה הוא נמצא איתם, עונה לטלפונים, לפעמים אפילו מארח בביתו מי שממש נקלע לצרה גדולה.

שאלתי את הרב קליין, איך בבית מקבלים את זה שאתה מגיע כל יום בשעות מאוחרות כאלה? הוא חייך ואמר "זה חלק מהחיים שלי" קליין מוסיף: "אני מאוד מקווה שבסופו של תהליך, כל הפעילות הזו תקבל את התמיכה של העירייה, הקמנו עמותה ואנחנו עובדים על תוכנית חזרה למסלול של כל נוער שנמצא אתנו בקשר כבר מספר שנים"

הרב קליין לא מסתיר את התלהבותו מיוזמת העירייה ואף טוען שהפעם באמת מתחילים ל"זוז" דברים כלשונו, ומקווה שבסוף התהליך נוכל לברך על המוגמר, וכל ההבטחות יהפכו לעובדות בשטח.