הרפורמים מקשקשים שוב - כמה צפויים אפשר להיות?!

יהודה סגל
י"ט כסלו ה'תשע"ח 07/12/17
אין צורך לציין שההשתמטות הצבאית הזאת לא מונעת מהם להימצא, כמובן, בצדם של הקוראים לחטוף את היהודים החרדים בארץ לצבא. למה לגייס את החרדים לצבא? מהזאתאומרת?! שישתתפו בכל אותם קרבות ודיכויים בערבים בהם אותם רפורמים מוחים בתוקף...

אלו שמימנו את מלחמת הבג"ץ בחרדים של בית שמש מראשיתה ונאבקו נגד תפילת גברים בקדושה בכותל המערבי והקימו את ה"קרן לישראל חדשה" הידועה לשמצה, ועוד ועוד (מעבר לחייהם הפרטיים!) מגנים כעת את הכרזת נשיא ארה"ב על ירושלים כבירת מדינת ישראל. האמת, מדינת "ישראל" אין לה זכות על בירה בעיר בה דוד חנה ואף לא בשומרון או בחברון, אלא אולי בירח, אבל אולי מישהו סיפר להם שהמדינה מייצגת את היהדות איכשהו.

ה"ראבייס" מטעם-עצמם דורשים כתנאי מקדים להכרת ירושלים את סיומם של כללללל מלחמות ה"שלום". עוד מזכירים כל הדוברות והדוברים את טענת "לסטים אתם" הידועה מהרש"י הראשון על התורה.

מתוך דברי הרב משה שערר זצ"ל, נשיא אגודת ישראל של אמריקה, במאמר נגד האו"ם על הכרזת "ציונות שווה גזענות" (מתוך בספר "בשתי עינים"):

גם היהדות החרדית מוחה בהחלטה, למרות שזה כוון רשמית רק כנגד הציונות החילונית, תנועה שאין לנו קשר עמה. אנו מוחים משום שההכרזה מכוונת כנגד כל היהודים, באשר היא מערערת על זכותם ההיסטורית של היהודים על ארץ ישראל. התורה נתנה לנו זכות זו, וכל התקפה נגדה היא התקפה נגד היהדות והיהודים.

ומה הפלא? רובם גויים ערלים - לפי כל הגדרה חוקית ומילונית ודתית - והשאר סניליים.

פעם זה עוד היה מובן שיעלו רשעים הללו למלחמה על ירושלים. הם מחקו כל אזכור של ירושלים מסידור התפילה (עד שחזרו בהם לאחר פרוץ המדינה). אבל כיום, שימו לב לעובדה המוסתרת: הארגון הרפורמי הוא אתאיסטי בצורה רשמית, ימח שמם ותאבד זכרם! אז מה הקשר שלהם לכאן בכלל?! הם "ציוניים", כביכול? אז מדוע, כפי שציינה את צביעותם ח"כ חוטובלי, "הם לא שולחים את ילדיהם להילחם?!"

אין צורך לציין שההשתמטות הצבאית הזאת לא מונעת מהם להימצא, כמובן, בצדם של הקוראים לחטוף את היהודים החרדים בארץ לצבא. למה לגייס את החרדים לצבא? מהזאתאומרת?! שישתתפו בכל אותם קרבות ודיכויים בערבים בהם אותם רפורמים מוחים בתוקף...!

בס"ד, יהודה סגל

YSMehadrinews@Gmail.com