השוטר הטוב

יהונתן מאיר
כ"ה אדר א' ה'תשע"ט 02/03/19
דוברות המשטרה: שוטרים דפקו בליל שבת בבית תושב בית שמש חרדי ובישרו לו שיש כלייה מתאימה לו, ועליו לבוא באופן מיידי לבית החולים. משנוכחו כי אין לו רכב פינו אותו בניידת המשטרה
בית חולים. ארכיון
בית חולים. ארכיון

מדוברות המשטרה מחוז ירושלים נמסר הערב: "שבת שלום אדוני, אנחנו שמחים לבשר לך שממתינה לך כליה להשתלה בבית החולים ואתה צריך להגיע תוך שעה לחדר הניתוח." - כך בישרו בליל שבת, השוטרים שאיתרו את כתובתו של אדם חרדי בבית שמש, והוא הובהל על ידם באמצעות הניידת לחדר הניתוח.

שיתוף פעולה יוצא דופן התנהל בליל שבת במשטרת ישראל, אשתו של קצין משטרה העובדת כאחראית השתלות בבית חולים במרכז הארץ, ניסתה להשיג בדחיפות תושב בית שמש הממתין להשתלת כליה, על מנת לבשר לו כי ישנה כליה הממתינה לו ועליו להגיע לניתוח באופן בהול, אך לא הצליחה להשיגו בשל היותו אדם חרדי שאינו עונה לטלפון בשבת.

בעלה של האחראית, המשרת כאמור במשטרה מיד יצר קשר עם קצין משטרה נוסף המשרת בתחנת בית שמש, וזה מיד בשל הדחיפות 'שיגר' ניידת לכיוון ביתו של האדם הממתין להשתלה, שאיתרו אותו ובישרו לו את הבשורה המשמחת.

כשהבינו השוטרים שאין לאדם כיצד להגיע לבית החולים, הם הסיעו אותו בניידת המשטרה תוך שמפלסים את דרכם באמצעות מערכת הכריזה, על מנת להספיק ולהביאו בזמן לבית החולים לניתוח ההשתלה.

השוטרים ציינו הערב, "לשמחתנו, התבשרנו לפני זמן קצר שהניתוח עבר בהצלחה ואנחנו מאחלים לו החלמה מהירה."

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.