השקת פורום ערי מצוינות

יהונתן מאיר
ט"ו אייר ה'תשע"ט 20/05/19
ההשקה של פורום ערי מצוינות יתקיים ביום שלישי הקרוב, בבית שמש. הפורום הוא יוזמה משותפת של קרן טראמפ, המכון לחקר השלטון המקומי באוניברסיטת תל אביב, מרכז השלטון המקומי ואיגוד מנהלי המחלקות לחינוך. ומטרתו לקדם מצוינות רב-תחומית בשלטון המקומי
סמליל ערי מצוינות
סמליל ערי מצוינות

בשנים האחרונות קרן טראמפ הקימה שותפויות עם 24 עיריות שהגדירו בעדיפות את המצוינות בלימודי המתמטיקה והמדעים בעיר. בבסיס התכניות העירוניות נמצאים יעדים שאפתניים שהגדירו ראשי הערים לצמיחה במספר בוגרי חמש היחידות במתמטיקה. העיר בונה תכנית שבמסגרתה היא מאגמת משאבים לאומיים, משקיעה מתקציבה שלה, וביחד עם הקרן מתמקדת בחיזוק איכות ההוראה.

כנס ההשקה של פורום ערי מצוינות יתקיים אי"ה ביום שלישי הקרוב, כאן אצלנו בבית שמש. הפורום הוא יוזמה משותפת של קרן טראמפ, המכון לחקר השלטון המקומי באוניברסיטת תל אביב, מרכז השלטון המקומי ואיגוד מנהלי המחלקות לחינוך, וכאמור, מטרתו לקדם מצוינות רב-תחומית בשלטון המקומי באמצעות שיתופי פעולה, מחקר ושימוש בידע ובניסיון המצטברים במערכות השונות.

ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך, נבחרה לתפקיד יו"ר הפורום וקודם לכן נבחרה חיו"ר ועדת ההיגוי של הפרוייקט, והיא מתכוונת למנף אותו לדברי מקורביה לטובת הנחלת סטנדרטים של מצוינות ובפרט בעירנו בית שמש. 


עליזה בלוך: "כשאני אומרת שבית שמש תוביל את מדינת ישראל, אני מתכוונת לכל מילה. בית שמש תהווה בעזרת ה' דוגמה ומופת למצוינות בכל התחומים: חברה, ערכים, תעשייה, תשתיות, ובפרט בניצול ההון האנושי המגוון והמצוין שקיים בבית שמש. הכנס השבוע הוא יריית הפתיחה לעוד נדבך בהפיכתה של בית שמש לעיר העתיד של ישראל, ולקידום השלטון המקומי ומדינת ישראל בכלל."

 

באדיבות דוברות עיריית בית שמש

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.