התקדמות משמעותית בבניית הקאנטרי

יהונתן מאיר
כ"א סיון ה'תשע"ט 24/06/19
בחלק העילי של הבריכה צפויים להיות בתי קפה ומתקיימים מגעים להפעיל חדר כושר במתחם. כל המפלס יהיה צפוי להיות נגיש לנכים. הבריכה כבר יצוקה לאחר שיסיימו את מבנה הבריכה יכשירו את מגרשי הטניס. גם רחוב לוי אשכול הולך ונשלם
מקום יציקת הבריכה
מקום יציקת הבריכה

העירייה בשטח: התקדמות בבניית הבריכה בשכונה הותיקה ובבניית הכביש ברחוב לוי אשכול ראש העיר, עליזה בלוך והצוותים המקצועיים קיימו הבוקר לסיור מקצועי בבריכה העירונית בשכונה הותיקה ונפגשו עם היזם, שמואל חזן.


חזן סקר את ההתקדמות בבניית הבריכה ובפיתוח שלה אשר צפויה להיפתח באפריל 2020 והסביר: ״הכניסה הראשית למתחם תהיה מגן יצחק. שם יהיו שתי כניסות- כניסה לחניון ושביל לרוכבי האופניים או חניה בחלק העילי של הבריכה. צפויים להיות בתי קפה ואנחנו אף במגעים להפעיל חדר כושר במתחם. כל המפלס יהיה צפוי להיות נגיש לנכים״. חזן אף הסביר: ״יצקנו את הבריכה ואנחנו עובדים בפיתוח. לאחר שנסיים את מבנה הבריכה, נשמיש את מגרשי הטניס״. 

ראש העיר, עליזה בלוך בירכה ואמרה: ״הבטחנו לתושבים בשכונה הוותיקה בריכה ואנחנו נדאג שתהיה להם כזו עוד לפני הקיץ הבא. אני מברכת על ההתקדמות בבנייה ובפיתוח של הבריכה״. 

לאחר מכן המשיכו לסיור ברחוב לוי אשכול. אל הסיור הצטרף חבר המועצה, שמעון גולדברג הממונה על ההנדסה העיר.  מנהל הפרויקט, משה לייבו שיקף את הקשיים בבניית הכביש: ״היו כשלים תכנוניים לאורך כל רוחבו של הכביש. נפח התנועה היה גדול ביחס לתכנון הכביש, זרימות מי הגשמים גרמו לשקיעות של חצי מטר ואף בסוף הכביש, בקיר התומך, היתה תזוזה של הקיר״. לייבו ציין כי הכביש נמצא בתיקון מתחילתו ועד לסופו וכי בשבוע הבא צפויה להתקיים ישיבת מתכננים במשרד השיכון: ״בתוך חודש וחצי נדע איפה אנחנו עומדים מבחינת התכנון החדש ונפעל ליישם בהקדם כדי שהכביש יהיה מוכן כבר באוקטובר הקרוב״.

ראש העיר, עליזה בלוך סיכמה את הסיור ואמרה: ״אני שמחה על ההתקדמות בכביש ברחוב לוי אשכול ומקווה שעד ערב ראש השנה תסתיים הבנייה ברחוב״.

צילום: דוברות עיריית בית שמש

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.