זכרון מנחם: התרמת שיער לחולים

יהונתן מאיר
ה' אדר א' ה'תשע"ט 10/02/19
דמיינו לעצמכם ולו לרגע, את הצער הרב הכרוך באובדן השיער לחולי המחלה הנוראה. גם אם לא נוכל להקל את כאב המחלה והטיפול, נוכל להפחית את מידת הבושה והצער. מחר ארגון זכרון מנחם במבצע תספורות במכללה הלאומית לשוטרים באזור התעשייה המערבי.
מודעת הקמפיין
מודעת הקמפיין

סרטן היא מחלה מסכנת חיים. לחולה יש די כאב, דאגות ופחדים. דווקא תופעת הלוואי – אובדן השיער – היא זו שמסבה הכי הרבה צער וייאוש. נשירת השיער כתוצאה מהטיפולים הכימותרפיים, גוזלת מהחולה את זהותה, את בטחונה ואת הכוח הנפשי שלה להתמודד ולהרפא. החולות שלנו מספרות כי אובדן השיער הוא הנושא האמיתי ששובר אותן בתקופת המחלה. 
דמייני לעצמך ולו לרגע, את הצער הרב הכרוך באובדן השיער, שהרי חלק כל כך גדול מהיופי והנשיות שלך בצער רב נושר, ולא אין לך איך לעצור את זה! לצערנו, זו המציאות הקשה איתה מתמודדות אינספור נשים וילדות החולות בסרטן. 

המכללה הלאומית לשוטרים בשיתוף עמותת זכרון מנחם יקיימו אירוע תרומת שיער עבור חולות סרטן במכללה הלאומית לשוטרים, הממוקמת באזור התעשייה המערבי.
האירוע פתוח לקהל הרחב ויתקיים במכללה הלאומית לשוטרים, ביום שני ה- 11.02, ו' באדר, מהשעה 10:00 ועד השעה 13:00.

נדרש לתאם מראש הגעה בטלפונים המצורפים בהזמנה.
נשים וגברים מוזמנים לתרום שיער החל מ- 30 ס"מ.

כל מי שיתרום שיער יזכה לתספורת חינם, אבל הזכות האמיתית היא בסיוע לחולות שזקוקות לתרומה, בואו יחד נקל עליהן ולו במעט את ההתמודדות הקשה הזו.

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.