זקוקים לקניות וחוששים לצאת מהבית? כך תעשו זאת נכון!

מהדריניוז
כ"ח אדר ה'תש"פ 24/03/20
משפחות רבות נמצאות בבעיה בימים אלו, כשמצד אחד נדרשת אספקה שוטפת של מזון, פירות וירקות, ומצד שני מנסים להימנע ככל הניתן מיציאה מהבית. אז מה עושים? מזמינים את הסחורה הביתה באמצעות שירות משלוחים ייחודי וסטרילי של 'פרי וירק ברמה' המספק פירות וירקות טריים ואיכותיים במיוחד. כנסו
Photo by Sven Scheuermeier on Unsplash
Photo by Sven Scheuermeier on Unsplash

הנחיות משרד הבריאות המגבילות את היציאה מהבתים והחשש מהידבקות בקורונה, מייצרות בעיה קשה עבור משפחות המעוניינות להצטייד במוצרי מזון טריים ואיכותיים מבלי לסכן את בריאותם. הנגיף המדבק עלול לעבור מאדם לאדם גם דרך משטחים וחפצים, והחפצים לשמור על בריאותם מעדיפים שלא לצאת מהבית.

אך מה עושים כאשר רוצים לרכוש פירות וירקות מבלי לסכן את הבריאות? לשם כך נועד שירות המשלוחים הייחודי של החנות 'פרי וירק ברמה', חנות הירקות האיכותית במרכז המסחרי ברמת בית שמש א'. החנות מציעה שירות משלוחים מיוחד לרגל המצב המביא את הסחורה הכי איכותית, הכי טרייה עד לפתח ביתכם, ובמהירות המירבית. 

כל החנות כמובן בהכשר המהודר של הרב אפרתי, ולרגל המצב משיקים ב'פרי וירק ברמה' מבצע מיוחד על כל הירק של 'גוש קטיף' - 3 מארזים ב-10 ₪ בלבד ושקית כרוב גם היא ב-10 ₪ בלבד. המינימום לרכישה באמצעות משלוח הוא 80 ₪ (עלות משלוח 10 ₪), ובקניה מעל 180 ₪ תקבלו משלוח חינם.

מספר הטלפון להזמנות: 072-3728461

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.