חבר המועצה מוחה בחריפות על מה שנאמר

יהונתן מאיר
כ"ב תמוז ה'תשע"ט 25/07/19
צר לי, כי בשביל לנגח את ראש העיר, שלא רצתה כלל באירוע זה, פגע האיש בציבור שומרי המצוות והמסורת בעיר וירד לדיוטה התחתונה בעיר שידועה כעיר שומרת מסורת. כתב חבר המועצה הרב ישראל סילברסטיין בכאב
ישראל סילברסטין. ארכיון
ישראל סילברסטין. ארכיון

חברי ההנהלה היקרים, כתב חבר המועצה מ"דגל התורה" הרב ישראל סילברסטיין והתייחס להשתתפותו של חבר המועצה מר שלום אדרי באירוע תועבה שהתקיים הערב לראשונה בבית שמש במימון ובארגון פרטי ללא השתתפות עיריית בית שמש בעניין. ושם הבטיח להם שבשנה הבאה עיריית בית שמש תשתתף במימון האירוע ותארגן אותו ברחבת העירייה.

 

"הערב נעשה מעשה חמור על ידי אחד מחברי ההנהלה שפגע קשות במסורת ישראל בעיר שתושביה כולם אוהבי מסורת ישראל.

צר לי, כי בשביל לנגח את ראש העיר, שלא רצתה כלל באירוע זה, פגע האיש בציבור שומרי המצוות  והמסורת בעיר וירד  לדיוטה התחתונה בעיר שידועה כעיר שומרת מסורת. לא אחד ולא שניים מתושבי העיר היקרים, שאינם שומרי מצוות , התבטאו באוזני בצורה חריפה נגד האירוע. מה חשב אותו חבר הנהלה שנתן להם רוח גבית ועוד כחבר הנהלת  העיר? לא יודע.

זקנותו מביישת את צעירותו. אדם שאהב מסורת, כיבד בתי כנסת ותורה וכעת הלך לחזק אירוע שהוא נגד התורה וכל היקר לנו וביזה את מסורת ישראל רק בשביל לפגוע בראש העיר. הרי בקדנציה הקודמת לא היה מעיז לחזק ולחבק אירועים כאלו.
בוש לך!

ישראל סילברסטין"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.