חגיגות בר המצווה של יוסף מרדכי

מערכת מהדריניוז
כ"ט ניסן ה'תש"פ 23/04/20
בעקבות נגיף הקורונה והנחיות משרד הבריאות נמנעו חגיגות בר המצווה של הנער יוסף מרדכי המתמודד מזה מספר שנים עם מחלת הסרטן ולאחרונה אף החמיר מצבו. צפו בחגיגה המיוחדת שנערכה לכבודו

בעקבות נגיף הקורונה והנחיות משרד הבריאות נמנעו חגיגות בר המצווה של יוסף מרדכי המתמודד מזה מספר שנים מחלת הסרטן ולאחרונה אף החמיר מצבו. בארגון גדולים מהחיים, ארגון חיינו, איחוד הצלה והמשטרה החליטו שהם לא מוותרים על חגיגות בר המצווה וחגגו לו בדרך שהוא הכי אוהב.

הגורמים פנו לתחנת כבאות והצלה בית שמש מאחר ויוסף מרדכי אוהב ומעריץ את לוחמי האש, צוותי הכבאות נענו לבקשה המרגשת והכינו לכבודו מסדר כבוד של רכבי הכיבוי, בירכו אותו וגם העניקו לו שי צנוע.

מפקד תחנת בית שמש טפסר משנה ראובן (דובצ׳ק) יצחק: ״דווקא בימים כאלו חשוב להעלות את המורל הלאומי ולשמח כמה שיותר, מייד שקיבלתי את הפנייה מהגורמים נרתמנו בתחנת בית שמש והשתדלנו לשמח כמה שיותר את יוסף מרדכי, מפה נאחל לו מזל טוב לרגל חגיגות בר המצווה ובריאות איתנה".

אביגיל ביר נציגת ארגון גדולים מהחיים: "דווקא בימים אלו, שהקורונה משתוללת בחוץ וכולם עסוקים מעל הראש, לראות את התגייסות הכבאות לטובת ילדים בסיכון מחמם את הלב. בשם ילדי גדולים מהחיים במחלקות האונקולוגיות אנחנו מודים לכבאות על הכל ומקווים לימים טובים יותר״

דוד לף ראש סניף איחוד הצלה בית שמש: ״מתנדבי איחוד הצלה סניף בית שמש נרתמו, יחד עם כוחות כיבוי האש והמשטרה לבקשה מיוחדת ויוצאת דופן מארגון "גדולים מהחיים" ו "חיינו" לשמח ילד מיוחד. הילד, שלצערנו חולה סרטן, חוגג בר מצוה.בעקבות המצב הוא לא יכול לחגוג במסיבה גדולה כפי שמגיע לו. הילד הגיע לתחנת הכיבוי בבית שמש, שם המתינו לו כוחות ההצלה בפריסה של רכבים ותצוגה של פעילותם עם מוזיקה והרבה שמחה לילד.

מתנדבי איחוד הצלה מאחלים לילד יוסף מרדכי רפואה שלמה  ושיזכה לחגוג בקרוב מסיבה עם כל המשפחה והחברים כשהוא בריא ושלם.״

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.