חדר ניתוח אקספרס

יהונתן מאיר
ל' אדר א' ה'תשע"ט 07/03/19
כמעט כל אחד או משפחתו לא עלינו, נזקק בשלב כלשהו בחייו לפעולה ניתוחית קלה. אך התור ארוך וחדר הניתוח תפוס לזקוקים לו בדחיפות. לצורך הזה מעייני הישועה פתחו חדר ניתוח מקצועי חדר לפעולות כירורגיות ולהרדמות מקומיות. "טיפול מוקדם מציל חיים."
חדר הפעולות הכירורגיות
חדר הפעולות הכירורגיות

מנכ"ל מעיני הישועה: "חדר פעולות ניתוחיות משדרג את זמינות השירות המקצועי" עוד פריצת דרך להנגשת הרפואה המקצועית לכלל הציבור: כצורך העולה מהקהילה ובמסגרת מדיניות 'קיצור תורים' הוקמה היחידה לביצוע פעולות כירורגיות  ניתוחיות בהרדמה מקומית במרכז הרפואי מעיני הישועה ביחידה חדר פעולות ניתוחיות קטן ומפואר, המצויד במיטב האבזור והמכשור הרפואי המתקדם ומיועד לביצוע ניתוחים קטנים בהרדמה מקומית.

 

היחידה נותנת מענה לביצוע טיפולים כירורגיים שונים ובהם טיפול בנגעי עור שונים ובהם פעולות שקדימות הסרתן מוגדרות כחיוניות ומצילות חיים. היחידה מנוהלת בידי רופאים ופרופסורים בכירים ומומחים בתחומם. במעייני הישועה אומרים כי זהו צעד נוסף בדרך להנגשת הרפואה המקצועית לקהילה,  תחום אותו חרטה מעיני הישועה על דגלה במסגרת היותה בית חולים קהילתי.

 

מנכ"ל המרכז הרפואי שלמה רוטשילד אומר כי "חדר הפעולות משדרג את זמינות השירות המקצועי ויאפשר לאוכלוסייה לקבל טיפול רפואי מקצועי מהיר ע"י מיטב הרופאים המומחים בישראל". כל זאת בתפיסה שמכוונת את דרך המרכז הרפואי "מעייני הישועה" כי טיפול מוקדם מציל חיים. ופרוייקט החשוב במעלה הוא, הנגשת השירות הרפואי לאזרח בלי להתפשר על המקצועיות

לקביעת תור לביצוע פעולה ניתוחית נדרשים המטופלים לראות קודם לכן רופא כירורג במרפאת המומחים. לקביעת תור: 03-5771188