חה"כ אבי ניסנקורן בשישי תרבות

יהונתן מאיר
ב' תמוז ה'תשע"ט 05/07/19
שנים מתעלמים מבית שמש והגיע הזמן להרים אותה למעלה. יו״ר סיעת ישראל ביתנו, עודד פורר שכאן איתי ראה את זה. יש גרעון בתקציב. חייבים לחזק את החוסן החברתי והביטחוני.
חה"כ ניסנקורן. צילום דוברת עיריית בית שמש
חה"כ ניסנקורן. צילום דוברת עיריית בית שמש

ח״כ אבי ניסנקורן ממפלגת כחול לבן בשישי תרבות בית שמש: ״בני גנץ הוא מועמד מצוין. יש כאן תלכיד של ארץ ישראל שאומר ביטחון, חברתיות, ארץ ישראל היפה, צמצום פערים. שנים מתעלמים מבית שמש והגיע הזמן להרים אותה למעלה. 


יש כאן סיטואציה שיש שלושה כתבי חשדות על ראש ממשלה. יש כאן סיטואציה שבה ראש ממשלה לא יכול לכהן עם שלושה כתבי אישום. יו״ר סיעת ישראל ביתנו, עודד פורר שכאן איתי ראה את זה. לא היה דיון אחד שלא קשור לחסינות. ראש הממשלה עסוק בעצמו. ראש ממשלה צריך לתפקד ולכן אנחנו לא יכולים לשבת בממשלת אחדות איתו. אין בעיה עם הליכוד כשותף בממשלת אחדות בראשות בני גנץ. אחרי שלושה עשר שנים צריך לתת תקווה ושינוי. הביטחון תקוע, יש גרעון בתקציב. חייבים לחזק את החוסן החברתי והבטחוני.


בית שמש צריכה תקווה. אי אפשר שלא לקדם עיר כמו בית שמש. אנחנו צריכים לעשות שינוי מצב של הגמלאים, השכירים, העצמאיים. אהוד ברק. רק מפלגת שלטון תוכל להביא לשינוי וזו כחול לבן בראשות בני גנץ. לכן מי שרוצה שינוי ותקווה יצביע כחול לבן.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.