חוגגים שנתיים למועדון הגמלאים

ז' חשון ה'תש"פ 05/11/19
חוגגים שנתיים למועדון הגמלאים במרכז קהילתי לב העיר זינמן. המשתתפים, אשר רובם ככולם הגיעו לבית שמש עוד בתקופת המעברה, נהנים מחוגים, סדנאות, טיולים וארוחות חמות במסגרת המועדון זכו היום לביקורו של סגן וממלא מקום ראש העיר מר משה שטרית וסגנית ראש העיר הממונה על הרווחה גב' רינה הולנדר.

אגף הרווחה דואג לרווחת האזרחים הוותיקים בעיר בין השאר באמצעות מספר מועדונים המופעלים על ידי האגף באמצעות רשת המתנסים. חברי המועצה סגנית ראש העיר גב' רינה הולנדר וסגן ראש העיר וממלא מקומה מר משה שטרית ביקרו היום במעמד המרגש

סגנית ראש העיר רינה הולנדר הממונה כל אגף הרווחה סיפרה כי "היום זכיתי להגיע לאירוע חגיגת שנתיים למועדון. הגעתי והוקסמתי...פגשתי קבוצת אנשים תוססת ומלאת חיים הנהנים מפעילות מגוונת. ביקור שתוכנן להיות קצר הפך להשתתפות בת שעתיים- היה לי קשה לעזוב! נהניתי מאד לשוחח עם חברי המועדון וללמוד מנסיון חייהם העשיר. התרשמתי מאיכות הפעילות הנערכת בשת"פ מלא בין אגף הרווחה לבין מנהלת מתנס זינמן עדי מלכא ומנהלת המועדון ורד קרני. אני מודה מאד לעדי ולורד על השותפות במועדון וההשקעה מכל הלב".

עוד הוסיפה סגנית ראש העיר הולנדר כי "השבוע נכנסה לתפקידה באגף הרווחה עו"ס אורלי חסון ציצושווילי אשר תרכז את כל תחום האזרחים הוותיקים ואני בטוחה שהיא תצעיד את התחום קדימה. עם תחילת כהונתי כממונה על אגף הרווחה סימנתי מספר קהלי יעד בהם יש להרחיב את מתן השירותים, ובראשם האזרחים הוותיקים. אתמול פתחנו את אירועי חודש האזרח הותיק ואני מצדיעה לנגה מורדוך, אביה קירשנבוים ומנהלת האגף גילה רונן על מסירותן לנושא".

משה שטרית סגן וממלא מקום ראש העיר ביקר גם הוא אצל קשישי שמש לרגל חגיגת   שנתיים למועדון הגמלאים במרכז קהילתי לב העיר זינמן. שטרית סיפר "שמחתי לברך את חברי מועדון ניצולי השואה במרכז קהילתי לב העיר זינמן הפועל בשיתוף עם אגף הרווחה".

עוד הוסיף שטרית כי "המשתתפים, אשר רובם ככולם הגיעו לבית שמש עוד בתקופת המעברה, נהנים מחוגים, סדנאות, טיולים וארוחות חמות. סיפרתי להם שבקרוב נוציא קול קורא הנועד לאסוף חומרים מתקופת המעברה לצורך שימוש בהם במוזיאון המייסדים של העיר בית שמש וחשוב שיסייעו לנו בהעברת מסמכים, תמונות ופריטים נוספים מתקופה זו. אני רוצה להודות לורד קרני רכזת המועדון ועדי מלכה מנהלת המרכז על העבודה החשובה והברוכה".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.