ח"כ אבוטבול מגיב לסרטון ההסתה מתוצרת 'ישראל ביתנו'

יוני קפלן
ג' טבת ה'תש"פ 31/12/19
היום פרסם ח"כ אלכס קשניר מישראל ביתנו סרטון הסתה מביש ומחפיר נגד תורת ישראל וטהרת המשפחה, כשהוא מאשים את הנשים החרדיות בעומסים בבתי החולים והמתנה לחיסונים. ח"כ משה אבוטבול הגיב לדברים: "סרטון עם ניחוח אנטישמי המזכיר את הגויים ששנאו את היהודים בברית המועצות".
מתוך הסרטון
מתוך הסרטון

ח"כ אלכס קושניר פרסם סרטון ובו הוא מסית כלפי הנשים השומרות על טהרת המשפחה וטוען כי בגינן נגרמים העומסים בבתי החולים ובדיקות רפואיות דחופות מתעכבות. בטקסט מלא בשקרים וסילופים הוא מאשים את הציבור החרדי בסחיטת תקציבי משרד הבריאות ובעוד שלל האשמות חסרות שחר.

ח״כ משה אבוטבול הגיב לסרטון ואמר ״מצער לראות ח״כ ששימש בעברו אף כמנכ״ל משרד הקליטה ואמור לפחות כלפי חוץ להיות ממלכתי כלפי כל הציבורים בישראל, מוציא סרטון שכולו דברי בלע הבל ושטות, ומגלה לכולם את בורותו הקשה בכל הקשור לעולם החרדי״.

עוד הוסיף אבוטובול כי ״לאחר שתקפתי אותו על הסרטון הקשה הקודם, תירץ לי מר קושניר שמדובר בסרטון ישן. והנה מתברר שהבחור לא למד דבר ולא שכח דבר ולמרות הביקורת הקשה שוב הוציא סרטון עם ניחוח אנטישמי המזכיר את הגויים ששנאו את היהודים בברית המועצות של אז, ואף נדמה לנו שהם אולי שנאו אותנו פחות ממנו.

"בהעדר דרך וכיוון לישראל ביתנו, הם משתמשים בנשק ישן וחלול של שנאת החרדים. הציבור יודע את תרומתו הברוכה של המגזר החרדי ויודע להבחין ולזהות פוליטיקה זולה״. סיים אבוטבול.