ח"כ משה אבוטבול: "ש"ס יכולה להביא 17 מנדטים"

יוני קפלן
י"ט טבת ה'תש"פ 16/01/20
לאחר שהוצב שוב במקום התשיעי לקראת הבחירות לכנסת ה-13, פנה ח"כ משה אבוטבול למצביעי ש"ס וסיפר על ההיערכות למועד השלישי. "אין לי ספק שאנו יכולים לשחזר את ההצלחה הכבירה של השר דרעי ולהביא יחד אפילו 17 מנדטים כבעבר". האם תצליח המפלגה הספרדית לשחזר את ההישג מהבחירות האחרונות?
ח"כ אבוטבול
ח"כ אבוטבול

אתמול הגישה מפלגת ש"ס את רשימת המועמדים מטעמה לכנסת ה-23, כשבמקום התשיעי ממוקם שוב רה"ע לשעבר משה אבוטבול.

בפוסט שפרסם בפייסבוק לתומכיו במפלגה כתב אבוטבול "אמנם רק לפני מספר חודשים נבחרתי לכהן כחבר כנסת, אבל בזמן המועט למדתי רבות - גם מחברי הח״כים היקרים הוותיקים בתנועה - על העבודה הפרלמנטרית, ואת גודל השעה והתפקיד החשוב והמחייב".

אבוטבול המשיך "אני מודה לקב"ה על הזכות להיות שופר העולם התורני כחבר כנסת בתנועת ש״ס לקדש שם שמיים, ולחברי מועצת חכמי התורה בראשות הכהן הגדול מרן חכם שלום הכהן שליט״א על האמון שהמשיכו לתת בי להיות שלוחא דרבנן, והציבו אותי במקום התשיעי ברשימה לכנסת ה-23, בראשות יו״ר התנועה השר היקר רב הפעלים הרב אריה דרעי הי״ו".

אבוטבול אף פירט את שאיפתו המעט מופרכת למספר המנדטים אותם יכולה המפלגה להשיג. "אין לי ספק שבהמשך העבודה הקשה והמאומצת שלכם הפעילים היקרים, יחד עם הנהלת התנועה בראשות המנכ״ל הנמרץ והמסור הרב חיים ביטון הי״ו, שאנו יכולים לשחזר את ההצלחה הכבירה של השר דרעי שמשמש סמל מודל ודוגמא לנציג ציבור אמיתי - ולהביא יחד אפילו 17 מנדטים כבעבר" כתב.

עוד הוסיף, "ברמה האישית התחלתי עם צוות לשכתי לגבש ולחלק את עבודת המטה בלשכה, ואכן החילונו בסיורים בכינוסים ופאנלים בהחלת תהליכי החקיקה ובקבלת קהל בדגש על מענה לפניות הציבור נאמתי מעל בימת הכנסת עשרות נאומים בתחומים שונים למען הציבור".

וסיים "בעז״ה יחד נחלץ חושים ונקדש שם שמיים למטרת הקודש להגדיל את כוחה של תנועתנו הקדושה מייסודו של מרן מלכא רבינו עובדיה יוסף זצוק״ל, ולהחזיר העטרה ליושנה. כוחנו באחדותנו."

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.